نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/20      10:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:147


نسخه چاپی
كشف یک میلیون و 33 هزار ليتر سوخت قاچاق در "شاهين شهر"
گروه استان ها_ اصفهان _ فرمانده انتظامي استان از كشف مقدار یک میلیون و 33 هزار ليتر سوخت قاچاق در عملیات ماموران انتظامی شهرستان "شاهین شهر" خبر داد.

 

سردار "مهدی معصوم بیگی" با اعلام اين خبر به خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: ماموران پاسگاه انتظامی منطقه صنعتی "مورچه خورت" شهرستان "شاهین شهر و میمه" حین گشت زنی در سطح حوزه خود به یک خودروی سوخت رسان متعلق به یک شرکت تولید روغن خودرو مشکوک و آن را مورد بررسی قرار دادند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو بیش از 30 هزار لیتر سوخت گازوئیل خارج از شبکه توزیع که به صورت قاچاق حمل می شد را کشف کردند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در ادامه راننده خودرو، عنوان کرد که این مقدار سوخت را از پالایشگاه نفت شهرستان "شاهین شهر" تحویل گرفته و قصد داشته آن را به صورت غیر مجاز به انبار یک شرکت تولید روغن خودرو منتقل کند.

سردار معصوم بیگی بیان داشت: پس از اظهارات متهم، ماموران طی هماهنگی با مقام قضائی به همراه ماموران حراست پالایشگاه نفت شهرستان "شاهین شهر" از انبار شرکت مذکور بازدید کردند که مقدار یک میلیون و 3 هزار لیتر سوخت قاچاق شامل 600 هزار لیتر نفت سفید و 403 هزار لیتر گازوئیل که در مخازن بزرگ دپو شده بود را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه ارزش سوخت های قاچاق کشف شده توسط کارشناسان 40 میلیارد ریال برآورد شده که به انبار نفت پالايشگاه شهرستان "شاهین شهر" منتقل شد، اظهار داشت: در اين رابطه 4 فرد متخلف نیز دستگير و برای اقدامات قانوني به مرجع قضائي تحویل داده شدند.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون