نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/21      9:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:502


نسخه چاپی
دستگیری اخلالگران اقتصادی در ارومیه
گروه استان ها – آذربایجان غربی – فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری 2 اخلالگر اقتصادی در شهرستان "ارومیه" خبر داد.

 

 

سردار "مسعود خرم نیا" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی کسب خبری از سازمان صنعت و معدن استان آذربایجان غربی مبنی بر اینکه یک شرکت واردات کالا اقدام به ثبت سفارش و اخذ ارز دولتی از بانک های عامل نموده ولی در نهایت با عدم اجرای تعهدات، زمینه اخلال در نظام ارزی را فراهم کرده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران با هماهنگی مقام قضائی و پس از بررسی پرونده این شرکت و تحقیقات گسترده دریافتند که شرکت مذکور برای واردات کالاهایی از قبیل الوار بریده شده، رول پی وی سی و ورق فلزی اقدام به اخذ مبلغ 6 میلیون و 499 هزار و 100 یوان چین ارز دولتی کرده است ولی به تعهدات خود عمل نکرده و ارز دریافتی را در بازار آزاد به فروش رسانده است.

سردار "مسعود خرم نیا" تصریح کرد: با تلاش ماموران 2 متهم در این زمینه شناسایی و طی هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی اظهارکرد: در بازجویی های پلیسی، متهمان اذعان به ارتکاب تخلف 110 میلیارد و 725 میلیون ریالی کرده اند که پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مقامات قضائی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون