نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/21      9:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:503


نسخه چاپی
دستگیری زوج سارق در جنوب تهران
گروه استان ها - تهران بزرگ - معاون پشتیبانی مرکز عملیات پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری یک زوج سارق خبر داد و گفت: این متهمان در یک تعقیب و گریز در بزرگراه آیت الله سعیدی دستگیر شدند.

 

 

سرهنگ کارآگاه "سعداله گزافی"، در تشریح این خبر به پایگاه خبری پلیس، گفت: اواسط خرداد ماه سال جاری، ماموران گشت عملیاتی پلیس آگاهی تهران بزرگ، در حال گشتزنی در محدوده پاسگاه نعمت آباد بودند که یک خودروی سواری با 2 سرنشین توجه آنها را جلب کرده و برای بررسی، پلاک و مشخصات خودرو را از مرکز کنترل پلیس پایتخت استعلام کردند.

وی افزود: در بررسی های انجام شده مشخص شد که خودرو سابقه سرقت دارد و مدتی پیش از محدوده غرب تهران به سرقت رفته و در حال حاضر تیمی از ماموران پلیس پیشگیری پایتخت در تعقیب سارق یا سارقان آن هستند.
این مقام انتظامی عنوان داشت: به محض مشخص شدن این موضوع از سوی ماموران، به راننده و سرنشین خودرو دستور توقف داده شد اما این زوج به ظاهر سارق، به دستور پلیس توجهی نکرده و بر سرعت خود افزوده و سعی کردند که از محل بگریزند که این اقدام با تعقیب آنها روبه رو شد و در نهایت این سارقان در محدوده بزرگراه آیت الله سعیدی، متوقف شدند.

معاون پشتیبانی مرکز عملیات پلیس آگاهی پایتخت، تصریح کرد: این متهمان که سعی داشتند اموال مسروقه ای که همراهشان بود را در  میان راه به بیرون پرتاپ کنند، پس از دستگیری راهی پلیس آگاهی شدند و مورد بازجویی قرار گرفتند.

سرهنگ گزافی اظهار داشت: در بازرسی از خودروی آنها نیز تعدادی اموال مسروقه از جمله ضبط و پخش، باند، آچار چرخ و .. کشف و ضمیمه پرونده شد.

وی عنوان داشت: این زوج سارق در تحقیقات انجام شده به 20 فقره سرقت لوازم داخلی خودرو در محدوده های مختلف شهر تهران اعتراف کرده و پس از تکمیل پرونده با توجه به سوابق کیفری دیگری که داشتند، راهی دادسرا شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون