نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/21      9:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:458


نسخه چاپی
کشف 640 کيلو تریاک در سواحل جاسک
گروه ناجا - فرمانده درياباني استان هرمزگان از کشف 640 کيلوگرم موادمخدر و دستگيري 2 سوداگر مرگ در مرزهاي دريايي شهرستان جاسک خبر داد.
 

سرهنگ "حسين دهکي" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام اين خبر اظهار داشت: مرزبانان شهرستان جاسک با اقدامات اطلاعاتي و اشراف کامل بر مرزهاي دريايي شهرستان، با اطلاع از اينکه يک گروه مسلح از قاچاقچيان قصد دارند محموله سنگین موادمخدر را از دریا به سمت نوار ساحلي اين شهرستان انتقال دهند، موضوع به صورت ويژه در دستور کار مرزبانان قرار گرفت.

وي افزود: دریابانان پس از اعزام به محل، توانستند قاچاقچیان را شناسایی کنند و در عملیاتی تاکتیکی که منجر به درگیری مسلحانه شد سوداگران مرگ را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام گذاشتند.

فرمانده درياباني استان هرمزگان تصریح کرد: مأموران دریابانی در این عملیات ضمن توقیف یک فروند شناور و دستگیری 2 سوداگر مرگ، موفق به کشف 640 کیلو تریاک و مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات شدند.

سرهنگ دهکي با بيان اينکه درياباني هرمزگان با عزم جدي خود براي مبارزه با پديده سازمان يافته قاچاق، اجازه هيچ‌گونه فعاليت سودجويانه را در مناطق ساحلي و دريايي استان هرمزگان را نخواهد داد، عنوان کرد: پس از تشکيل پرونده متهمان به همراه مواد مکشوفه به مراجع قضائي ارجاع داده شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون