نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/21      9:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:497


نسخه چاپی
جانمایی کانکس های انتظامی درمسیر تردد زائران اربعین
گروه استان ها- ایلام- رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان گفت: نیروی انتظامی در حال بروز رسانی طرح ها و تدابیر لازم برای جانمایی کانکس های انتظامی درطول مسیر ایلام تا پایانه مرزی مهران برای مراسم اربعین 98 است.

 به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "مهرداد علیمحمدی" به اتخاذ تدابير امنيتي و انتظامي در مسير زائران اربعين حسيني اشاره كرد و افزود: همگام با حرکت معنوي زائران در طول مسير، پوشش  انتظامي و امنيتي مناسبي توسط عوامل انتظامي اجرا می شود.

این مقام ارشد انتظامی با قدردانی از تلاش های در حال انجام برای بهبود وضعیت محور ایلام – مهران، گفت: نیروی انتظامی در حال بروز رسانی طرح های عملیاتی، ترافیکی و امنیتی و تدابیر لازم برای جانمایی کانکس های انتظامی درطول مسیر ایلام تا پایانه مرزی مهران برای ارائه خدمات به زائران ابا عبدالله الحسین (ع) در مراسم اربعین 98 است.

سرهنگ علیمحمدی یکی دیگر از نیازهای ضروری تردد زائران را، فراهم کردن امکانات امداد و نجات جاده ای و مدیریت بحران های احتمالی دانست و عنوان کرد: همه ارگان های امدادی، انتظامی و خدمات رسان ضمن احراز آمادگی انفرادی باید یک شاکله جمعی داشته، تا با ایجاد وحدت، خدمات رسانی مطلوب تری به زائران عزیز داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: با نزديك شدن هرچه بیشتر  به مراسم اربعين حسيني، پلیس از هر لحاظ آمادگی خدمت رسانی و خدمتگزاری به زائران سید و سالار شهیدان (ع) را دارد چرا که خدمت به زوار اباءعبدالله الحسین (ع) عبادت است.

رئیس پلیس پیشگیری استان ایلام در پایان ضمن اعلام آمادگی کامل پلیس برای همکاری با مردم و ارگان های مسئول، گفت: میزبانی از زائران اربعین افتخار بزرگی است که هرساله نصیب مردم استان می شود، امیدواریم امسال نیز بتوانیم از این فرصت معنوی گرانبها برای خدمت به زائران نهایت بهره را ببریم و در محضر مولایمان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) سربلند شویم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون