نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/21      13:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:185


نسخه چاپی
نحوه به کارگیری سربازان در مراکز آموزش نیروهای مسلح
گروه ناجا - معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی نحوه توزیع مشمولان در مراکز آموزش نیروهای مسلح را تشریح کرد.
 

سرهنگ "نجف حمیدزاده" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: برابر ماده 5 قانون خدمت وظیفه عمومی، کلیه مشمولانی که به خدمت سربازی اعزام می شوند باید با گذراندن دوره رزم مقدماتی، آموزش های نظامی لازم را فرا بگیرند.

وی در مورد توزیع نیروی مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح گفت: با در نظر گرفتن برخی عوامل تاثیرگذار در توزیع نیرو از قبیل نیازمندی های نیروهای مسلح، آمایش سرزمینی و ظرفیت مراکز آموزش، سعی شده مشمولان براساس مناطق جغرافیایی محل سکونت در مراکز آموزش نیروهای مسلح توزیع شوند.

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی ادامه داد: با اتمام  دوره رزم مقدماتی به مدت 8 هفته در مراکز آموزش، سربازان توسط سازمان به کارگیرنده و برابر اولویت هایی از قبیل داشتن شرایط تاهل، ماموریت های محوله و نیاز نیروهای مسلح تقسیم می شوند.

سرهنگ حمیدزاده عنوان کرد: محل آموزش رزم مقدماتی کارکنان وظیفه ممکن است با محل به کارگیری آنان در یگان خدمتی متفاوت باشد و نیروهای مسلح در حد امکان سربازان را با رعایت 300 کیلومتری محل سکونت آنان، تقسیم می کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون