نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/22      8:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:172


نسخه چاپی
توقیف 2 محموله میلیاردی کالای قاچاق در شازند
گروه استان ها – مرکزی – فرمانده انتظامي استان از توقيف 2 دستگاه كاميون حامل كالاهاي قاچاق در عملیات پليس شهرستان شازند خبر داد.

سردار" كيومرث عزيزي"در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در بيان جزئيات اين خبر گفت: در تداوم طرح هاي عملياتي پليس در مبارزه با قاچاق كالا، مأموران انتظامی شهرستان شازند در انجام تحقيقاتي از جا به جايي مقاديري كالاي قاچاق به وسیله 2 دستگاه کامیون از محورهای مواصلاتي این شهرستان مطلع شدند.

وي اظهار داشت: در اجراي تمهيدات عملياتي پليس، هر 2 خودرو در يكي از محورهاي مواصلاتي شناسایی و در عملياتي متوقف شدند و با هماهنگي انجام شده با مرجع قضائي مورد بازرسي قرار گرفتند.

اين مقام ارشد انتظامي در استان مركزي ادامه داد: در بازرسي از خودروهای توقیفی 550 کیلوگرم گردو ، 27 هزارو 12 عدد خمیر دندان ، 12 هزار و 80 عدد ژیلت،7 هزار و 200 عدد سوئیچ مغزی، 67 هزار و 200 عدد شمع و 216 عدد سیلندر موتورسیکلت قاچاق که به گفته کارشناسان  ارزش تقریبی آن به 4 میلیارد و 757 هزار ریال می رسد كشف شد.

فرمانده انتظامي استان مركزي در پايان افزود: به علت عدم ارائه هرگونه مدارک گمرکي از سوي رانندگان خودروها، هر 2 نفر دستگير و پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون