نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/22      10:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:277


نسخه چاپی
کشف یک تن و 243کیلو مواد افیونی در عملیات مقتدرانه پلیس سیستان و بلوچستان
گروه استان ها- سيستان و بلوچستان- جانشین فرمانده انتظامي استان از کشف بیش از یک تن و 243 کیلو انواع مواد افیونی در عملیات مقتدرانه پلیس خبر داد.

سردار " احمد طاهری " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر، گفت: ماموران پليس مبارزه با موادمخدر استان با یک سری کار گسترده اطلاعاتي به سرنخ هايي از قاچاق محموله سنگين موادمخدر توسط یک باند از مناطق مرزی به شهرستان های " ایرانشهر " و " دلگان " دست يافتند.

جانشین فرمانده انتظامی استان افزود: تیم های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس، با کنترل تحرکات اعضای این باند سرانجام روز گذشته تیمی از اعضای این باند مسلح را که با 2دستگاه زانتیا در حال جابه جایی محموله در یکی از محورهای فرعی حاشیه شهر ایرانشهر بودند، شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس پس از طی مسافتی به راننده خودروها دستور ایست دادند که سرنشین خودروها به سمت عوامل انتظامی تیراندازی و جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر با مقابله به مثل پس از طی مسافتی خودروها را متوقف کردند.

سردار طاهری بیان داشت: در این عملیات مأموران پلیس ضمن دستگیری 3 قاچاقچی در بازرسی از 2 خودروی آنها، 561کیلو و 800 گرم تریاک و یک کیلو هروئین به همراه یک قبضه سلاح  کلاش و مقادیری مهمات کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: در ادامه این عملیات جان بر کفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرستان دلگان با تیم دیگری از این باند که قصد جابه جایی مواد به خارج از استان را داشتند درگیر شده و در این عملیات مسلحانه ضمن دستگیری 2 قاچاقچی، از خودروی آنها 680 کیلو و 406 گرم تریاک کشف کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای متواری این باند مسلح، از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باندها و فروشندگان مواد مخدر را سریعاً به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون