نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/22      12:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:213


نسخه چاپی
بر سر امنیت با هیچ گروهی معامله نمی کنیم /کاهش 30 درصدی جان باختگان تصادفات جاده ای در فارس
گروه استان ها - فارس - فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی بر سر امنیت با هیچ گروه و دسته ای معامله نمی کند ابراز کرد: تلاش بر این است که شاهد هیچ تخلف و جرمی نباشیم و در صورت وقوع ، سریع در صدد کشف آن برآییم.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار " حسین اشتری " در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان با اشاره به ویژگی های خاص، وسعت و اثرگذاری از بعد امنیتی ، اقتصادی و سیاسی استان فارس گفت: با تلاش های صورت گرفته در سال های گذشته امروز شاهد امنیت بسیار بالایی در استان هستیم.

وی با بیان اینکه جرایم خشن در برخی سال ها در استان بیش از ۳۰۰ فقر ه بوده خاطرنشان کرد: با تلاش و همت کارکنان انتظامی استان امروز شاهدیم که جرایم خشن  به کمتر از ۲۰ و حتی ۱۵ درصد رسیده است.

فرمانده ناجا به موقعیت ویژه کشور و شرارت های آمریکا و گروه های سلفی و تکفیری اشاره و بیان کرد:این تحرکات برای ایجاد ناامنی در کشور بوده که با مجاهدت ها و هوشیاری مردم تمامی توطئه ها خنثی شد.

وی استقرار امنیت در کشور و کشورهای همسایه را از موفقیت های ایران خواند و افزود: نا امنی ها و جنگ های داخلی  در عراق و سوریه در سال های گذشته و تلاش دشمنان و استکبار جهانی برای تسری آن به  در داخل کشورمان با شکست مواجه شده است.

این مقام ارشد انتظامی کشور با بیان اینکه ناجا و دستگاه های مختلف برای برخورد با هرگونه ناامنی مقتدرانه ایستاده اند ابراز کرد: کشور ایران جای اشرار و گروه های تروریستی نیست و با توطئه ها و طرح های براندازانه و حتی تحرکات جزئی آنها قاطعانه برخورد می شود.

سرداراشتری با اشاره به شهادت امام جمعه کازرون در روزهای گذشته عنوان کرد: این موضوع باعث جریحه دار شدن افکار عمومی و مستحکم شدن پیوند بین مردم و روحانیت شد و با تلاش نیروهای امنیتی در کمتر از ۴ ساعت قاتل دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد .

 بر سر امنیت با هیچ گروهی معامله نمی کنیم

فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی بر سر امنیت با هیچ گروه و دسته ای معامله نمی کند ابراز کرد:عملیات های مختلفی روزانه توسط ناجا انجام می شود و تلاش بر این است که شاهد هیچ تخلف و جرمی نباشیم و در صورت وقوع ، سریع در صدد کشف آن برآییم.

وی، آمار کشف وقوع جرم در استان را مطلوب توصیف کرد و گفت: در حوزه اقتصادی وظیفه نیروی انتظامی برای محقق شدن شعار رونق تولید، جلوگیری از ورود کالای قاچاق و خروج کالاهایی است که منع قانونی دارد و این جزء اولویت های ما در سال جاری است.

سردار اشتری  به کاهش 30 درصدی جان باختگان سوانح رانندگی در استان فارس از ابتدای سال جاری اشاره کرد و گفت: با ارتقاء فرهنگ ترافیکی می توانیم از بروز تصادفات جاده ای جلوگیری کنیم.

این مقام ارشد انتظامی کشور با بیان اینکه نیروی انتظامی در خدمت مردم است،  رضایت مندی و اعتماد مردم در نظر سنجی های معتبررا نشان از عملکرد مناسب کارکنان این نیرو دانست.

فرمانده ناجا در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان فارس ضمن تشکر و قدردانی از زحمات سردار " گودرزی " وی را به عنوان جانشین فرمانده مرزبانی ناجا معرفی و سردار " رهام بخش حبیبی " را به عنوان فرمانده انتظامی استان معرفی کرد.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون