نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/22      13:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:589


نسخه چاپی
اجراي طرح ناظر بر اساس قانون است/ برخورد جدی پلیس با خرید و فروش سلاح در فضای مجازی و حقیقی

گروه استان ها- فارس- فرمانده ناجا با بيان اينكه نيروي انتظامي حافظ ارزش هاي اخلاقي در جامعه است، گفت: اجراي طرح ناظر بر اساس قانون است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "حسين اشتري" در حاشيه مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامي فارس و در جمع خبرنگاران در شيراز، بيان كرد: نيروي انتظامي حافظ ارزش هاي اخلاقي است و در مسير برخورد با بدحجابي در جامعه به هيچ وجه كوتاه نخواهد آمد.

وي ادامه داد: كشف حجاب بر اساس قانون، جرم مشهود محسوب مي شود و پليس طبق برنامه ریزی ها با اجراي طرح ناظر در اين خصوص اقدامات لازم را انجام مي دهد.

فرمانده ناجا با اشاره به پيامك هاي امنيت اخلاقي در خصوص بدحجابي، افزود: اجراي اين طرح كمترين نارضايتي را در پي داشته و اگر اشتباهي هم صورت گرفته است، بررسي خواهد شد.

سردار اشتري گفت: برخورد با بدحجابي مطالبه مردمی و وظيفه نيروي انتظامي است و با جديت و برنامه ريزي مناسب اين اقدام را ادامه خواهيم داد تا رضايت مردم را كسب كنيم.

عالي ترين مقام انتظامي كشور در خصوص مبارزه با قاچاق كالا نيز گفت: اين موضوع يكي از اولويت هاي اصلي نيروي انتظامي در سال جاری است و با برنامه ريزي هاي لازم و حمايت  ساير مسئولان، اميدواريم شعار سال مقام معظم رهبري (مدظله العالی) مبني بر "رونق توليد" را محقق سازيم.

فرمانده ناجا تأكيد كرد: نيروي انتظامي تلاش می کند امنيت را برای كساني که بخواهند در راستاي رونق توليد گام بردارند فراهم سازد و از آنها حمايت هاي لازم را به عمل خواهد آورد.

سردار اشتري گفت: از ابتداي سال جاري تا كنون، كشفيات كالاي قاچاق در كشور 30 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزايش داشته و اميدواريم در راستاي مبارزه با ورود كالاي قاچاق و همچنين خروج غير قانوني كالا از كشور اقدامات خود را به خوبي انجام دهيم.

وي در خصوص خريد و فروش سلاح در فضاي مجازي گفت: ورود و فروش سلاح به هر صورت آن جرم محسوب مي شود و نيروي انتظامي با اشراف خود بر فضاي مجازي و حقيقي با اين موضوع به شدت برخورد خواهد کرد.

فرمانده ناجا افزود: طي چند ماه گذشته، مواردی در خصوص خريد و فروش سلاح در فضاي مجازي توسط نيروي انتظامي شناسايي و برخوردهاي لازم با آن انجام شده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون