نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/22      14:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:138


نسخه چاپی
یاد و خاطره شهدا فراتر از تصاویر و نگاره ها، در دل ها زنده است

گروه استان ها-کرمان- جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: به برکت خون شهدا و در سایه بصیرت مردم، یاد و خاطره شهدای عزیزمان فراتر از نگاره ها در دل ها زنده است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار"ایوب سلیمانی" در پایان نشست شورای تامین طی آیینی با حضور مسئولان از تمثال 8شهید پلیس در سه راه سیلوی شهر کرمان رونمایی کرد.

این تمثال کاشیکاری شده به نام و تصاویری ماندگار از شهیدان سجاد جرجندی نژاد، سلمان رهنما، احمد جزینی زاده، محمد رضا بهزاد پور، محمد سعید دهقان اناری، مرتضی عسکری زاده اندوه جردی، امیر افشاری پور و فردین سنجری مزین شده است.

سردار"ایوب سلیمانی"در حاشیه این آیین در جمع مسئولان استان کرمان ضمن درود و صلوات بر روح مطهر شهدا گفت: نیروی انتظامی از جمله سازمان های نظامی است که همواره در شهادت به روی کارکنان پرتلاش آن باز است و اخیرا نیز در یکی از مناطق حوزه دریایی کشور2 شهید تقدیم انقلاب کرده ایم.

وی افزود: به برکت خون شهدا و در سایه بصیرت مردم عزیز میهنمان ، یاد و خاطره شهدا فراتر از این تصاویر و نگاره ها در دل ها زنده است وما نیز یاد و خاطره همرزمان شهیدمان را هیچ گاه فراموش نمی کنیم.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به امنیت مطلوب استان کرمان خطاب به مسئولان استانی گفت: ما و همه افراد جامعه و مسئولان باید به پاس جانفشانی شهدا و ایثارگران همواره رهرو حقیقی شهدا و قدردان امنیت مثال زدنی میهن عزیزمان باشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون