نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/22      14:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:557


نسخه چاپی
مرگ 2 نفر در برخورد قطار با موتورسیکلت

گروه استان ها _ سمنان _ در اثر برخورد یک قطار مسافربری با یک دستگاه موتورسیکلت در "شاهرود"، راکب و ترک نشین موتور در دم جان باختند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از برخورد یک قطار مسافربری مشهد-تهران با یک دستگاه موتورسیکلت خبرداد و گفت: ساعت 23:24 سه شنبه 21 خرداد، یک مورد برخورد قطار با موتور سیکلت در سه راهی روستای اردیان در 5 کیلومتری شاهرود به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام که ماموران انتظامی بی درنگ برای بررسی موضوع به محل سانحه اعزام شدند.

سرهنگ "علی کریمی" ادامه داد: پس از حضور ماموران در محل و بررسی های اولیه مشخص شد راکب موتور زمان پایین بودن راهبند و انسداد مسیر برای وسایل نقلیه، بدون توجه به تذکرات سوزنبان قصد عبور از ریل قطار را داشته که متاسفانه این اقدام مرگبار، موجب برخورد قطار با موتور می شود.

کریمی از فوت راکب و ترک نشین موتور که 2 مرد 22 و 65 ساله بودند خبر داد و گفت: پس از برخورد قطار با موتور، هر 2 نفر به طرز دلخراشی جان باختند و اجساد پس از تایید فوت از سوی پزشکی قانونی به سردخانه منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از حضور کارشناسان امر در صحنه خبرداد و افزود: با تشکیل پرونده ای موضوع برای رسیدگی تکمیلی به پلیس راه آهن شمالشرق ارجاع شده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون