نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/22      15:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:119


نسخه چاپی
رکن اصلی تامین امنیت داخل کشور، نیروی انتظامی است
گروه استان ها-کرمان-جانشین فرمانده ناجا در یادواره 574 شهید نظم و امنیت استان گفت:رکن اصلی تامین امنیت داخل کشور نیروی انتظامی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"ایوب سلیمانی" در یادواره ۵۷۴ شهید نظم و امنیت استان کرمان در سالن همایش های هایتک ماهان بیان کرد: شهدا حاضر و ناظر بر عالم ما و عالم برزخ هستند.

وی با بیان اینکه شهدا بر عالم ما تاثیرگذار هستند اظهار داشت: دعای شهدا در حق بازماندگان عملی خواهد شد.

جانشین فرمانده ناجا به نقل از رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) تصریح کرد: حداقل تاثیری که شهدا بر عالم ما می گذارند جوشش، نشاط، عزم و اراده برای ادامه راه در دل و قلب افراد است.

سردار سلیمانی اظهار داشت: بزرگترین نعمت خداوند برای بشریت، جان است لذا شهدا با عزم و اراده در راه خداوند جان و هستی خود را ایثارگرانه فدا کردند.

وی تکریم شهید را تکریم و بزرگداشت عزت و سربلندی ملت، تکریم انقلاب، اسلام و آزادگی دانست و بیان کرد: ریختن خون شهدا بر زمین در دل سایرین جوشش ایجاد می کند نه رعب و وحشت و شهدا با شهادت خود معبر را باز و هزاران نفر را در عالم برانگیخته می کنند تا در این مسیر قرار گیرند.

سردار سلیمانی ادامه داد: اگر با همه قدرتی که طاغوت داشت و با حمایت مستکبران عالم آمادگی برای ایثار جان در این ملت وجود نداشت پیروزی انقلاب در ۲۲ بهمن محقق نمی شد.

وی گفت: اگر امروز این انقلاب درمقابل سهمگین ترین هجمه ها ایستاده و امروز قدرتمند تر از همیشه و با سیطره کامل بر منطقه پرچم علوی را بالا برده جز به برکت خون شهدا و تداوم این جریان مبارک در نفوس دیگران نیست.

سردار سلیمانی اظهار داشت:آمریکایی ها در اتاق جنگ می خواستند مسئله و مشکل شان را با ایران از طریق نظامی حل کنند اما فرماندهان آنها به روسای وقتشان گفتند که اگر در عراق حداکثر 3 هزار آدم جان فدای صدام هستند در ایران حداقل 3 میلیون نفر آماده جانفشانی برای انقلاب هستند.

وی تاکید کرد: مردم پای ارزش هایشان ایستاده اند و همین امروز که رسانه های غربی و برخی خود فروخته های داخلی می گویند مردم از ارزش های انقلاب رو گردان شده اند بیش از ۷۵ درصد مردم پای نظام اسلامی و پیاده سازی احکام اسلامی در کشور ایستاده اند.

سلیمانی اظهار داشت: دشمن در دی ماه ۹۶ تمام ظرفیت های خود را جمع کرد اما علیرغم تلاش‌های فراوان تعداد اندکی با آنها بودند و هرگز نتوانستند قاطبه مردم را با خود همراه سازند.

سردار سلیمانی گفت: امروز به برکت خون شهدا وضعیت کشور ما به گونه ای است که در تهدیدات نظامی و براندازنده به بازدارندگی کامل رسیده ایم و دشمن جرات و شهامت حمله به مرزهای این سرزمین را ندارد و نخواهد داشت.

وی تصریح کرد: دشمن بر موج سوار شده و توطئه براندازانه آن در بهمن سال گذشته به تاریخ پیوست.

سردار سلیمانی افزود: قطعاً در این جبهه ما پیروز هستیم البته زحمت هم دارد و دیر نیست که این آخرین امیدواری دشمن به یاس تبدیل شود و قدرتمندان عالم در برابر یک ملت برخاسته، مومن، متدین و انقلابی سر تعظیم فرود بیاورند.

وی بیان کرد: امروز هر چه که هست مربوط به داخل است و رکن اصلی امنیت داخل کشور، نیروی انتظامی است.

سردار سلیمانی افزود:اگر دشمن امنیت اقتصادی، اجتماعی و اخلاقی ما را هدف قرار دهد ،تامین امنیت این حوزه ها بر عهده ما است و محور ما هستیم و دیگران همکار ما هستند باید ببالیم و افتخار کنیم که چنین رسالت سنگینی بر عهده ما قرار گرفته است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون