نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/22      15:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:395


نسخه چاپی
توقیف مشتقات روغنی قاچاق در شهرستان البرز
گروه استان ها- قزوین - فرمانده انتظامي استان از کشف بیش از 2 هزار قوطی انواع مشتقات روغنی خارجی قاچاق و دستگیری یک نفر در شهرستان البرز خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ "مهدی حاجیان" در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و تشدید اقدامات مراقبتی لازم در محورهای مواصلاتی استان با استفاده از کلیه امکانات در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان "البرز" قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: با تلاش و اقدام هوشمندانه ماموران یک دستگاه کامیونت "ایسوزو" شناسایی و توقیف شد که در بازرسی از خودروی توقیفی 2 هزار و 892 قوطی انواع مشتقات روغنی خارجی قاچاق مورد استفاده در رنگ آمیزی اتومبیل کشف و یک نفر در این خصوص دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به این که متهم راهی مراجع قضائی شد خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش تقریبی کالاهای قاچاق کشف شده را بالغ بر 4 میلیارد ریال عنوان کردند.

سرهنگ حاجیان در پایان تصریح کرد: از آنجایی که قاچاق باعث ایجاد اختلال در امنیت نظام اقتصادی کشور می شود نیروی انتظامی همچنان از تمام قابلیت های خود برای مبارزه با این پدیده استفاده ودر این راه از همکاری مردم نیز استقبال خواهد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون