نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/22      15:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:711


نسخه چاپی
کشف 313 کیلو تریاک در محور "شهر کرد - کیار"
گروه استان ها - چهارمحال و بختیاری - فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه سواری پژو و کشف بیش از 313 کیلو تریاک در جریان تعقیب و گریز ماموران خبرداد.
سردار"غلامعباس غلامزاده"در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: در پي دريافت خبري مبني بر قصد قاچاقچيان براي انتقال مواد مخدر از استان هاي جنوبی به مركز كشور از محور "شهرکرد - کیار" بلافاصله ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان وارد عمل شدند.

وی به برنامه ریزی های دقیق و منسجم واحدهای پلیس در نحوه استقرار و کنترل محورهای مواصلاتی اشاره کرد و گفت: پس از هماهنگی قضائی  ماموران یک دستگاه سواری پژو در محور "شهرکرد - کیار"  را شناسایی و عملیات تعقیب و مراقبت آغازشد.

سردار غلامزاده در ادامه گفت: ماموران به خودرو حامل مواد مخدر دستور ایست دادند که راننده بدون توجه به ایست پلیس و به قصد فرار بر سرعت خود افزود که با هوشیاری ماموران و با به کارگیری قانون سلاح ،لاستیک خودرو مورد هدف قرار گرفت و متو قف شد.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در بازرسی از این خودرو   313 کیلو و 500 گرم تریاک کشف و 3 نفر نیز در این رابطه دستگیر شد.

رئیس پلیس استان با اشاره به معرفی متهمین به مراجع قضائی، از مبارزه بی امان ماموران پلیس با پدیده شوم مواد مخدر خبر داد و با توصیه به عموم شهروندان گفت: در صورت اطلاع از فعالیت این گونه افراد بلافاصله با سامانه پلیسی 110 تماس بگیرید.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون