نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/22      15:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:421


نسخه چاپی
امنيت، پايه توسعه و رفاه يك كشور است
گروه استان ها- فارس- استاندار گفت: امنيت ، پايه توسعه و رفاه يك كشور است و وجود آن متأثر از مؤلفه هاي مختلفي است كه اين ويژگي ها در استان فارس وجود دارد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، دكتر "عنايت اله رحيمي" در مراسم تكريم و معارفه فرمانده انتظامي فارس ضمن تقدير و تشكر از اقدامات سردار گودرزي در استان، افزود: وی ويژگي ها و خصلت هاي خوبي را از خود بجا گذاشته اند.

استاندار فارس به امنيت مطلوب استان اشاره و تصریح کرد: موفقيت پلیس استان در راستاي تعامل و همكاري خوب فرمانده انتظامي با شوراي تأمين و ساير سازمان ها به دست آمده است.

وی بیان كرد: نظم پذيري، قانونمداري و تعامل مثبت با مردم باعث شده تا امنيت در سطح استان عمومي و از مشاركت مردم در تحقق آن استفاده شود.

رحيمي با بيان اينكه گستردگي استان فارس هم پتانسيل و هم تهديد است، گفت: با برنامه ريزي و تدبير مي توانيم اين تهديدها را به فرصت تبديل كنيم كه بحمدالله فرماندهي انتظامي استان فارس در اين مسير موفق عمل كرده است.

استاندار تأكيد كرد: تقويت نيروي انتظامي بايد در دستور كار باشد چرا كه تقويت اين نيرو باعث افزايش نظم و امنيت در جامعه خواهد شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون