نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/22      16:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:443


نسخه چاپی
نیروی انتظامی خط مقدم مقابله با تهاجم فرهنگی
گروه استان ها - ایلام- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با بیان اینکه امروز، مقابله با تهاجم فرهنگی از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: نیروی انتظامی خط مقدم مقابله با تهاجم فرهنگی در برابر هجمه های دشمنان نظام و انقلاب است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام "الله نور کریمی تبار" در جلسه نهضت تهذیب در جمع کارکنان انتظامی استان ایلام در سالن اجتماعات غدیر، به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اشاره و بیان کرد: امر به معروف و نهی از منکر یک وظیفه همگانی است و در این بین نقش و وظیفه نیروی انتظامی سنگین تر است و بایستی  با اقتدار و تدبیر عمل شود.

وی از نیروی انتظامی به عنوان حافظ نظم و امنیت جامعه نام برد و تصریح کرد: اقدامات نیروی انتظامی در ماه مبارک رمضان چشم گیر و قابل تقدیر بود.

حجت الاسلام کریمی تبار، خدمت در نیروی انتظامی را موجب افتخار دانست و ادامه داد: خدمت در لباس مقدس ناجا توفیق می خواهد و نیروی انتظامی مظهر مقابله با اشداء و کفار است.

امام جمعه ایلام به موضوع تهاجم فرهنگی در شرایط جامعه امروزی اشاره و تاکید کرد: نیروی انتظامی در خط مقدم مقابله با تهاجم فرهنگی قرار دارد و بایستی با مخلان نظم و امنیت فرهنگ اسلامی با جدیت و مقتدرانه برخورد شود.

حجت الاسلام کریمی تبار در خاتمه از سردار "نورعلی یاری"  فرمانده انتظامی ایلام و نیز مجموعه کارکنان انتظامی استان در راستای برقراری نظم و امنیت در جامعه تقدیر و تشکر کرد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون