نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/22      16:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:197


نسخه چاپی
تامین امنيت و آرامش مردم وظيفه ذاتي نيروي انتظامي است
گروه استان ها- فارس- فرمانده نيروي انتظامي گفت: نيروي انتظامي تمام سعي خود را كرده است كه وظايف ذاتي اش كه تامیت امنيت، آرامش و آسايش مردم است را به نحو احسن انجام دهد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "حسين اشتري" در ديدار با آيت الله "علي اصغر دستغيب" توليت حرم مطهر شاه چراغ(ع)، با بيان اينكه نيروي انتظامي گام هاي خوبي در كشور برداشته و در يك فضاي آرام و بدون حاشيه مشغول خدمت به شهروندان است، تصريح كرد: در اين زمينه توانسته ايم رضايت مقام معظم له و مسئولان را جلب كنيم.

سردار "اشتري" با اشاره به اينكه نيروي انتظامي با هرگونه بي نظمي و مخلان نظم و امنيت در حوزه هاي مختلف برخورد جدي مي كند، اظهار داشت: ان شاء اله با لطف و عنايت حق تعالي، رهنمودهاي امام خامنه اي و تلاش همكاران در نيروي انتظامي بتوانيم بيش از گذشته به مردم خدمت كنيم و سرباز خوبي براي مقام معظم رهبري باشيم.

وضعيت امنيت در استان فارس بسيار مطلوب است

در ادامه توليت حرم مطهر شاه چراغ(ع)، فعاليت هاي پليس فارس در خصوص نظم و امنيت را ستودني خواند و افزود: اين استان بدون كوچكترين ادعايي در يك وضعيت بسيار آرام قرار دارد.

آیت الله "دستغيب" با بيان اينكه اگر وضعيت امنيت در كشور را نسبت به گذشته مقايسه كنيم خيلي بهتر شده است، تصريح كرد: اين كارها فردي نيست و مديربت و فرماندهي نقش به سزايي در اين زمينه دارد.

توليت حرم مطهر شاه چراغ(ع) به اهميت كار و ماموريت مرزباني اشاره كرد و گفت: يكي از مواردي كه ما در نظام مقدس جمهوري اسلاني ايران و در حال حاضر بيش از امور ديگر بايد به آن توجه داشته باشيم مسئله مرزباني است.

وي افزود: فرمانده انتظامي فارس در زمان مسئوليت خود كارهاي بسيار مهم و ارزنده اي انجام داده است و اين استان متنعم به يك نعمت و موهبت الهي بود.

وي در پايان ضمن آرزوي توفيق براي سردار "رهام بخش حبيبي"، از تلاش هاي صورت گرفته مجموعه نيروي انتظامي در استان فارس قدرداني كرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون