نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/23      9:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:89


نسخه چاپی
برخی کشورهای حوزه خلیج فارس فتنه‌گاه جنايات در منطقه هستند
گروه ناجا - فرمانده مرزباني ناجا برخی از کشورهای حوزه خلیج فارس را فتنه‌گاه جنايات منطقه دانست و گفت: ايران اسلامي با وجود رهبري مقتدر و مردمی اصيل، مطيع و فرمانبردار در چارچوب دين اسلام حرکت می کند و قطعاً شکست ناپذير است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضايي" در ديدار با مرزنشينان منطقه کرگان شهرستان ميناب گفت: دیدار با شما مرزنشینان مومن و متعهد به انقلاب اسلامی توفیقی است که نصیب بنده شده است.

وی با اشاره به عظمت و اقتدار ايران اسلامي عنوان کرد: مردم اين کشور 40 سال با تمام وجود در مقابل توطئه هاي استکبار ايستاده اند و آن ها را يکي پس از ديگري خنثی کرده اند، از این رو ایران امروز يکي از مقتدر ترين کشورهاي جهان است.

فرمانده مرزبانی ناجا بعضی از کشورهای حوزه خلیج فارس را فتنه‌گاه جنايات منطقه دانست و ادامه داد: ايران در هزاران کيلومتر آن سوی مرزهای خود تمام فتنه هاي رژیم غاصب صهيونیست را خنثی می کند.

وی به نقش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در هدايت کشور اشاره و عنوان کرد: ايران اسلامي با وجود رهبري مقتدر، بصير، مومن، شجاع، ملتي اصيل، مطيع و فرمانبردار در چارچوب دين اسلام حرکت می کند و قطعاً شکست ناپذير است.

سردار رضايي افزود: مرزنشينان منطقه کرگان، مومن، جوان، بشاش و انقلابي هستند این در حالی است يک عده سودجو در مسير گروه هاي مافيايي قرار گرفته اند که امنيت و آسایش شما عزيزان را سلب کرده اند اما مطمئن باشید که مرزبانان با هرگونه ناامنی در منطقه قاطعانه برخورد می کنند.

فرمانده مرزباني ناجا همچنین به ضرورت ايجاد اشتغال در منطقه کرگان اشاره کرد و گفت: اين کشور مقدس است و بايد منابع با عدالت در همه مناطق توزيع شود؛ بنده ضرورت ايجاد صنايع تبديلي و صنايع توليدي به همراه زيرساخت هاي مناسب به منظور ايجاد اشتغال در منطقه کرگان را به مبادي زير ربط انعکاس خواهم داد.

لزوم حمایت همه جانبه مسئولان از مرزنشینان

در ادامه این دیدار شیخ "علی ملاحی" امام جمعه مسجد جامع بندر کرگان نیز با تسلیت شهادت 2 تن از دریادلان نیروی انتظامی گفت: ما مرزنشینان این اقدام شوم قاچاقچیان را محکوم می‌کنیم.

وی عنوان کرد: فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی اولین مسئولی است که از مرکز به این منطقه سفر کرده و در جمع مردم ولایت مدار روستای کرگان حضور یافته است و ما به پاس این توجه، سپاسگزاری خود را اعلام می‌کنیم.

امام جمعه مسجد جامع بندر کرگان با بیان اینکه مسئولان باید بیش از گذشته از مرزنشینان حمایت کنند، خاطرنشان کرد: از مسئولان می خواهیم که قدم رو به جلویی برای جوانان و ساکنان این منطقه بردارند و به فکر معیشت آنان باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون