نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/23      9:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:185


نسخه چاپی
لزوم تعامل مردم و پلیس به منظور اشاعه فرهنگ امنيت ريلي
گروه ناجا - جانشین پلیس پیشگیری ناجا اقدامات انجام شده در راستاي ارتقای امنيت شبکه حمل و نقل ريلي را در خور تحسین دانست و بر تعامل همه جانبه به منظور اشاعه فرهنگ امنيت ريلي در سراسر کشور تاکید کرد.


 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حمید عطایی" در مراسم تکریم و معارفه جانشین پلیس راه آهن کشور تغییر و تحول را فلسفه وجودی یک سازمان دانست و گفت: فرمانده معظم کل قوا امام خامنه‌ای (مدظله العالی) نقش فرماندهی و رهبری را برای ما مشخص کرده اند و بر اساس ماده 51 آیین نامه انضباطی پذیرش فرماندهی تکلیف شرعی و اطاعت از ولایت است.

وی آیین نامه انضباطی را رساله عملی نیروی انتظامی دانست و افزود: ناجا، سازمانی انسان محور است و مهمترین و اساسی‌ترین مسئولیت یک فرمانده شامل تکالیف فردی، جمعی و مدیریتی می شود.

جانشین پلیس پیشگیری ناجا تلاش در جهت تعالی بخشیدن به شخصیت اسلامی و انسانی و حفظ و ارتقای روحیه کارکنان، میل به بهترین بازده جهت انجام مأموریت و تعلیم و تربیت کارکنان برای جانشینی و جایگزینی را از مسئولیت های مهم فرماندهی برشمرد و خاطرنشان کرد: از نظر علما دو منزلت داریم؛ منزلت اکتسابی که با تلاش فرد به دست می اید و ماندگار است و دیگری منزلت انتصابی است که ماندگار نیست؛ همه ما مکلف هستیم به نحوی عمل کنیم تا قداست و منزلت لباس مقدس نیروی انتظامی را حفظ کنیم.

وی در پایان ضمن قدردانی از تلاش های مجموعه پلیس راه آهن کشور اقدامات انجام شده در راستاي ارتقای امنيت شبکه حمل و نقل ريلي را در خور تحسین دانست و بر تعامل همه جانبه به منظور اشاعه فرهنگ امنيت ريلي در سراسر کشور تاکید کرد.

گفتنی است، در این مراسم سرهنگ "ابوالقاسم ابراهیم گل" به عنوان جانشین پلیس راه آهن کشور معرفی و از تلاش های سرهنگ "هوشنگ وفایی" قدردانی شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون