نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/23      10:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:142


نسخه چاپی
فرمانده يگان هاي ويژه ناجا:
همواره در خط مقدم خدمتگزاري به مردم هستیم
گروه ناجا - فرمانده يگان هاي ويژه ناجا گفت: کارکنان يگان ويژه به عنوان سرباز ولي امر همواره در خط مقدم خدمتگزاري به مردم هستند .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "حسن كرمي" در مراسم تكريم و معارفه فرمانده يگان ويژه استان مركزي گفت: مفتخريم در سايه رهنمودهاي مقام معظم رهبري (مدظله العالي) كشوري معتقد و استوار و سربلند در منطقه هستیم و همچنان مقتدرانه به سمت سربلندي نظام مقدس جمهوري اسلامي پيش مي رويم.

وي ادامه داد: کارکنان يگان ويژه به عنوان سرباز ولي امر همواره در خط مقدم خدمتگزاري به مردم هستند و در جامعه نیز به عنوان نيرويي کارآمد شناخته شده اند كه با ايثار و فداكاري امنيت و آسايش را در جامعه حاكم کرده اند و همچنان پشتوانه مستحکمي در مأموريت هاي سخت و حساس هستند.

فرمانده يگان هاي ويژه ناجا اظهار داشت: آمادگي علمي و بصيرتي متناسب با تهديدات پيش رو در كنار ماموريت هاي سخت يگان ويژه نتيجه اي مطلوبی را در تامين امنيت به همراه خواهد داشت.

سردار کرمی با اشاره به اينكه يگان ويژه براساس ماموريت ها باید آمادگي كامل  را داشته باشد تا در حداقل زمان ممكن پاسخگو باشد، اظهار داشت: بدون ترديد اقتدار يگان ويژه از زاويه اعتماد و رضايت مردم و همچنين حفظ آمادگي جسماني به دست مي آيد و سياست يگان ويژه برای به کارگیری ظرفيت هاي مردمي در ايجاد امنيت پایدار تاکنون موفق بوده است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا تصریح كرد: براي رسيدن به یک يگان ويژه مقتدر و برآورده كردن انتظارات باید برنامه هايي تعریف شود كه طبق آن پيش برويم و پيشرفت كنيم و اين پيشرفت باید محسوس باشد.

وي با بيان اينكه آمادگي جسماني يگان ويژه از اهميت بالایی برخوردار است، تصريح كرد: برنامه هاي عمومي مانند صبحگاه، كوهنوردي و ورزش هاي رزمي باید به انحو احسن انجام شود تا در آن به سطح مطلوب رسيده و اين آمادگي جز با سختي و مشقت زياد ممكن نخواهد بود.

سردار كرمي با بيان اينكه كليد حل مشكلات گفت و گو است و در اكثر مواقع نتيجه بخش و كارساز خواهد شد، خاطرنشان كرد: همراه كردن مردم با خود يكي از اقدامات يگان ويژه است كه باید به بهترين شكل انجام شود تا عمليات با كمترين هزينه ختم به خير شود.

گفتنی است، در پايان اين مراسم از زحمات سرهنگ "مهدي محمدي" تقدير و سرهنگ "عطا اله نعمتي" به عنوان فرمانده يگان ويژه استان مركزي معرفي شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون