نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/23      11:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:832


نسخه چاپی
کشف 823 كيلو مواد افيوني در فارس
گروه استان ها- فارس- فرمانده انتظامي استان از كشف 823 كيلو و 400 گرم ترياك توسط مأموران انتظامي خبر داد.

سردار "رهام بخش حبيبي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "فيروز آباد" از خبري مبني بر اینکه قاچاقچیان مواد مخدر قصد جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر را در سطح محورهاي مواصلاتي دارند، مطلع و موضوع را به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند.

وي ادامه داد: بلافاصله مأموران انتظامي به محل مورد نظر اعزام و نسبت به کنترل خودروهاي عبوري اقدام كردند كه پس از مدتي به يك دستگاه خودرو پژو پارس مظنون و دستور ايست دادند، ولي راننده خودرو بدون توجه اقدام به فرار كرد.

فرمانده انتظامي استان فارس گفت: پس از طي مسافتي تعقيب و گريز، مأموران با استفاده از قانون به كارگيري سلاح، لاستيك هاي اين خودرو را هدف قرار داده و آن را متوقف كردند.

سردار حبيبي افزود: در بازرسي از اين خودرو 675 كيلوگرم ترياك كشف و يك قاچاقچي مواد مخدر نيز دستگير و به دستگاه قضائي تحويل داده شد.

فرمانده انتظامي استان فارس با اشاره به انجام يك عمليات ديگر در شهرستان "ني ريز" گفت: مأموران انتظامي بخش "قطرویه" در اين شهرستان، از دپو میزان قابل توجهی مواد مخدر در يك منزل مخروبه مطلع و برای بررسي به محل اعزام شدند.

سردار حبيبي گفت: در بازرسي از اين منزل مخروبه، 148 کیلو و۴۰۰ گرم تریاک کشف و تحقيقات پليس براي دستگيري متهم يا متهمان اين پرونده ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون