نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/24      15:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:201


نسخه چاپی
حجاب و عفاف ، موعظه و نصیحت نیست بله یک قانون است
گروه ناجا- امام جمعه موقت تهران گفت: حجاب و عفاف، موعظه و نصیحت نیست بله یک قانون است، آفرین بر فرمانده نیروی انتظامی که عنوان کرد "کشف حجاب جرم است و ما با آن مقابله می کنیم."

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، آیت الله "سیداحمد خاتمی" در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران، با بیان اینکه مسأله حجاب تأمین کننده امنیت اخلاقی و امنیت روانی جامعه بوده و حتی به نفع هنجارشکنان است، گفت: بی حجابی، ‌بدحجابی و شل حجابی عادی نیست بله قطعا برنامه طراحی ریزی شده از سوی دشمن است؛ البته نمی گویم هر بدحجاب و شل ححاب عامل دشمن است؛ گاهی آنها نمی دانند به آنها دلسوزانه می گویم که در میدان دشمن بازی نکنید.

وی گفت:‌ حجاب و عفاف، موعظه و نصیحت نیست بله یک قانون است، آفرین بر فرمانده نیروی انتظامی که عنوان کرد "کشف حجاب جرم است و ما با آن مقابله می کنیم."

آیت الله خاتمی با تاکید براینکه  در رابطه با حجاب باید از طریق قانون برخورد شود و این موضوع باید قانونی باشد، ادامه داد: رفتار درست مردم در رابطه با راننده غیور اسنپ مناسب بود، مسئولان به خصوص دستگاه قضائی هم باید حمایت کنند که البته رئیس قوه قضائیه هم عنوان کرد که حجاب باید قانونی و شرعا حمایت شود.

وی بیان کرد:‌ در چند مورد که شاهد هنجار شکنی هایی بودیم، دستگاه قضا خوب وارد شد و آفرین بر دستگاه قضائی مازندران که به خوبی در این قضیه وارد شدند که از آنها تشکر می کنم.

آیت الله خاتمی اظهار کرد:‌ در جاهای دیگری در فضای مجازی بی حجایی هایی دیده می شود که دل آدم کباب می شود اما دستگاه قضائی به خوبی در این قضیه وارد شده و برخورد می کند.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی گفت:‌ بعضی ها هنجارشکنی‌ها شان حد و مرز ندارد؛ قانون باید به سراغ این گونه افراد برود و آنها را سرجای شان بنشانند. *


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون