نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/23      13:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:643


نسخه چاپی
4 تن گوشت فاسد درقرچک
گروه استان ها- شرق استان تهران- فرمانده انتظامی استان از کشف انبارغیرمجاز گوشت فاسد توسط پلیس امنیت شهرستان قرچک خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"عبدالرضا ناظری" در تشریح بیشتر خبر عنوان داشت: روز گذشته در پی دریافت گزارش مردمی ، یک کارگاه تهیه و نگهداری عمده گوشت های فاسد و غیر بهداشتی در قرچک شناسایی و طی یک عملیات موفق پلیسی 3نفر دستگیر و با همکاری ماموران اداره بهداشت از ادامه فعالیت این کارگاه جلوگیری به عمل آمد.

وی افزود: نفرات دستگیر شده به بزه خود اعتراف و عنوان داشتند این گوشت های غیر بهداشتی و آلوده را با  مواد نگهدارنده  و افزودنی شیمیایی ترکیب کرده و آنها را به ظاهر طبیعی و قابل استفاده تبدیل و جهت استفاده روانه بازار می کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در نگاه اول این گوشت ها تحت هیچ شرایطی قابل استفاده نمی باشد اما پس از ترکیب افزودنی ها با گوشت های چرخکرده فاسد ظاهر رنگ و بوی گوشت تازه را به خود می گرفت.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با اشاره به کشف بیش از 4 تن گوشت فاسد از این انبار در توصیه ای به شهروندان گفت: هرچند پلیس همیشه هوشیار برای برقراری امنیت و آرامش شهروندان است اما به شهروندان توصیه می کنم محصولات دامی و احتمال به خرابی و فساد را تنها از فروشگاه های معتبر تهیه کنند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پایان با اشاره به اینکه 3 نفر در این رابطه دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند تصریح کرد: تحقیقات پلیس در راستای شناسایی مالک و متهم اصلی این پرونده ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون