نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/23      13:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:626


نسخه چاپی
33 هکتار از مزارع و مراتع ایلام در آتش سوخت
گروه استان ها- ایلام- فرمانده انتظامی استان گفت: روز گذشته ۱۶ هکتار از مزارع کشاورزان و ۱۷ هکتار از مراتع طبیعی در آتش سوخت.
 سردار "نورعلی یاری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی تماس‌های مردمی با پلیس ، مبنی بر آتش سوزی در مناطقی از استان  ، ماموران انتظامی جهت بررسی به نقاط اعلامی اعزام شدند.

 وی افزود:  گزارش ماموران انتظامی حاکی از آن است طی 4 فقره آتش سوزی در مناطق مختلف، ۱۶ هکتار از مزارع کشاورزان و ۱۷ هکتار از مراتع طبیعی طعمه حریق شد.

 این مقام مسئول گفت: آتش سوزی در نقاط مختلف استان شامل یک هکتار مزرعه جو ، محله بانبرز ، ۵ هکتار مزرعه گندم روستای هفت چشمه ، ۱۰ هکتار مراتع روستای گلزار ، شهر چوار از توابع شهرستان ایلام و ۱۷ هکتار از مزارع و مراتع روستاهای علمدار، کلان وساتیان شهرستان ایوان بوده است.

سردار یاری با بیان اینکه تحقیقات برای مشخص شدن علت و عامل آتش سوزی ها در دست بررسی است گفت: آتش سوزی با حضور به موقع ماموران انتظامی و آتش نشانی، منابع طبیعی و همچنین کمک‌های مردمی بدون خسارت جانی مهار شد.

 فرمانده انتظامی استان در پایان با توجه به افزایش بارندگی های اخیر و پوشش گیاهی وسیع از مردم خواست، تا زمان برداشت محصولات کشاورزی از روشن کردن آتش و یا پرت کردن فیلتر سیگار در حاشیه جاده و داخل مراتع خودداری کنند .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون