نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/25      8:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:351


نسخه چاپی
زحمات نیروی انتظامی در مساله حجاب و عفاف قابل تقدیر است/راه حل مقابله با بدحجابی، فرهنگ سازی است
گروه ناجا- عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: باید از زحمات نیروی انتظامی در مساله حجاب و عفاف تقدیر کنیم که رسالت خودش را انجام داده است.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام "احمد سالک" درباره اقدامات ارزشمند فرمانده نیروی انتظامی برای دفاع از حجاب و عفاف، با اشاره به تجربه تاریخی "آندولوس"، اظهارداشت: دشمنان ما به این نتیجه رسیدند که تنها راه از بین بردن انقلاب اسلامی، گسترش آسیب ها و فساد اجتماعی است.

وی، با لازم دانستن ایجاد فشار بر روی "نقطه عصب" از نظر جامعه شناسان برای تغییر در یک جامعه، تاکید کرد: دشمنان بررسی کردند، حجاب و عفاف یکی از مسائل شرعی و اصلی انقلاب اسلامی و اسلام ناب است. بنابراین باید بر روی این نقطه فشار بیاورند.

این مقام مسئول ادامه داد: فضای مجازی، رسانه ها، ماهواره ها و با کمال تاسف بعضی از سریال های داخلی کشورمان در صدا و سیما و غیره به این موضوع دامن می زنند، کشف حجاب و بی حجابی یکی از مسائلی است که رضا شاه به دستور اروپا انجام داد؛ الان هم آمریکایی ها و اروپا نیز بر روی این موضوع تاکید دارند که قبح آن را در جامعه بشکنند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بی تردید دستگاه‌های مختلف جمهوری اسلامی موظف هستند با پدیده فساد با قدرت برخورد کنند، تصریح کرد: باید از زحمات نیروی انتظامی که رسالت خودش را انجام داده است، تقدیر کنیم همچنین بایستی ناجا را در برخورد با این پدیده که به صورت قانونی انجام می دهد تشویق کرد.

وی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس،خاطر نشان کرد: از قوه قضائیه می‌خواهیم همانگونه که آقای "رئیسی" اعلام کرد که از آمران به معروف و ناهیان از منکر حمایت می کند از نیروی انتظامی نیز حمایت شود البته در کنار آن باید فرهنگ سازی کرد بسیاری از افرادی که دست به این اقدامات می‌زنند استضعاف فکری دارند یعنی واقعاً نمی دانند.

سالک تصریح کرد: این استضعاف فکری را رسانه های ملی چون صدا و سیما به نحو مطلوبی فرهنگ‌سازی کنند البته این مساله از سوی کسانی که گرفتار مشکلات بدحجابی شدند، بایستی مطرح شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در خاتمه گفت: دستگاه اطلاعاتی و امنیتی نیز باید با باندهای پشت پرده و پنهان این نوع از جریانات قاطعانه برخورد کنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون