نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/25      10:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:441


نسخه چاپی
کشف بیش از یک تن موادافیونی در هرمزگان
گروه استان ها – هرمزگان - فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف یک تن و 67 کیلوانواع موادمخدر و دستگیری 37 قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدردر هفته اخیر خبر داد.

سردار "عزیزاله ملکی" در گفت و گو با خبرنگارپایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت : ماموران انتظامی استان هرمزگان در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، با پیگیری های شبانه روزی، اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی استان در هفته گذشته موفق شدند،9 دستگاه خودرو سبک و سنگین و 3 دستگاه موتورسیکلت حامل موادمخدر را شناسایی و 37 تن از سوداگران مرگ را دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه در این مدت، یک تن و 67 کیلوگرم انواع موادمخدر کشف شده، افزود:این مقدار مواد کشف شده شامل 840کیلو و 380 گرم تریاک، و 222کیلو و 55 گرم حشیش ،3 کیلو و 221 گرم هروئین و یک کیلو و 864 گرم سایر مواد است.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی و کشف جرایم، از این پس مجرمان و متهمان در امان نخواهند بود چرا که چشمان تیز بین پلیس در هر لحظه ناظر بر اعمال آنان است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون