نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/25      12:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:118


نسخه چاپی
نيروي انتظامي يکي از نهادهاي تاثير گذار در بحث امنيت اجتماعي است
گروه استان ها – زنجان - نماينده ولي فقيه در استان با اشاره به اينکه مردم از عملکرد پليس رضايت دارند، گفت: امروز نيروي انتظامي يکي از نهادهاي بسيار مهم و تاثير گذار در بحث امنيت اجتماعي است .
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "علی خاتمی" در دیدار سردار "رحیم جهانبخش " فرمانده انتظامی استان زنجان با تاکید بر ارتباط صمیمانه کارکنان نیروی انتظامی با مردم، گفت: نیروی انتظامی کارنامه درخشانی را از خود به یادگار گذاشته است .

نماینده ولی فقیه در استان زنجان به همکاری مردم در زمینه های مختلف با پلیس اشاره و بیان کرد: اگر مردم با پلیس همکاری و تعامل داشته و توصیه های پلیس را رعایت کنند در زمینه های مختلف کاهش جرایم را شاهد خواهیم بود.

وی، حضور به موقع پلیس درصحنه و رسیدگی به موقع به مسائل و مشکلات انتظامی مردم را در ارتقاء احساس امنیت و اعتماد عمومی بسیار مهم و تاثیرگذار دانست و بیان کرد: مردم، نیروی انتظامی را امین خود دانسته و به آن اعتماد دارند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، خدمت رساني شايسته به مردم را يکي از مهمترين وظايف نيروي انتظامي برشمرد و افزود: زماني كه مردم لباس پليس را مي بينند، احساس آرامش مي كنند و دزدان و سارقان با مشاهده پليس لرزه براندامشان مي افتد.

وي، كاركنان نيروي انتظامي را نيروهايي جدي، فعال، پيگير و موفق در امورات خود بيان وتصريح كرد : تلاش هاي صورت گرفته در اين مجموعه باعث كاهش انواع جرايم و افزايش اعتماد مردم به خدمتگزاران خود در مجموعه نيروي انتظامي شده است.

آيت الله خاتمی با اشاره به تنوع و حجم بالاي ماموريت هاي نيروي انتظامي، تصریح کرد: اقتدار پليس در سايه اعتماد مردم رقم مي خورد و هنگامی این امر محقق می شود که اعتماد مردم را جلب كنيم .

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان ،عملیات روانی و ارتقاء سطح آگاهی های عمومی را در پیشبرد اهداف وبرنامه های نیروی انتظامی بسیار تاثیرگذار دانست و بر افزایش تعاملات و مشارکت های مردمی در تامین امنیت تاکید کرد.

وی با اشاره به تلاش های شبانه روزی پلیس در ایام تعطیلات، غم و شادی مردم ، ایام سوگواری و غیره، گفت: در تمامی شرایط زندگی امنیت لازم و ضروری است و پلیس با از خود گذشتگی و در ایام مختلف سال در همه شرایط به مردم خدمت رسانی می کنند.

اعتماد مردم بزرگترین پشتوانه نیروی انتظامی است

سردار "رحیم جهانبخش" فرمانده انتظامی استان زنجان نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از اقدامات پلیس استان در سالجاری، بیان داشت: خدمت به مردم و تلاش برای فراهم کردن محیطی امن توام با آرامش، افتخاری برای کارکنان نیروی انتظامی است .

این مقام ارشد انتظامی با تقدير از حمايت هاي آيت الله "خاتمي" نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان از كاركنان انتظامي استان با اشاره به پيچيدگي ماموريت هاي پليس، خاطرنشان كرد: اساسي‌ترين کار نيروي انتظامي، حفظ امنيت در جامعه است؛ كار كنان سخت كوش انتظامي استان در سنگر پاسداري از ولايت و امنيت از هيچ تلاش و كوششي دريغ نمي كنند. 

سردار جهانبخش، اعتماد مردم را بزرگترین پشتوانه ناجا بیانکرد و ادامه داد: اعتماد مردم را سرمایه اجتماعی خود دانسته ودر ارتقاء این سرمایه اجتماعی همچون گذشته تلاش خواهیم کرد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون