نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/25      14:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:307


نسخه چاپی
برخورد وانت پیکان با سواری تویوتا در لردگان
گروه استان ها – چهارمحال و بختیاری – رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از برخورد وانت پیکان با سواری تویوتا خبر داد و گفت: در اثر اين حادثه یک نفر کشته و 2 نفر مصدوم شدند.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ"غلامعلی نوربخش" در تشريح جزئیات اين خبر گفت: در پي اعلام مرکز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر وقوع يك فقره تصادف در محور "لردگان - بروجن"، بلافاصله مأموران پلیس راه برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران و عوامل اورژانس در محل حادثه مشخص شد، یک دستگاه وانت پیکان با سواری تویوتا خودرو پژو برخورد کرد که در این حادثه سرنشین وانت پیکان در دم فوت و 2 نفر از سرنشینان دیگر این خودرو مصدوم و توسط عوامل اورژانس برای مداوا به بیمارستان شهر لردگان منتقل شدند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه از سوی کارشناس تصادفات علت این حادثه تجاوز به چپ وانت پیکان اعلام شده از رانندگان درخواست کرد: هنگام رانندگي از هرگونه سرعت و سبقت غيرمجاز خودداري کرده و در مواقعی که احساس خستگی و خواب آلودگی می کنند در مکانی امن توقف و پس از رفع خستگی طی مسیر کنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون