نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/25      16:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:150


نسخه چاپی
عزم جدی دستگاه قضائی هرمزگان برای برخورد با عاملان شهادت دریابانان
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به پیگیری جدی مرزبانی برای برخورد سریع با عاملان این جنایت از عزم جدی مسئولان دستگاه قضائی استان برای تسریع و پیگیری و صدور حکم مناسب در حداقل زمان ممکن خبر داد.
 

سردار "قاسم رضایی" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ضمن تشریح سفر 2 روزه خود به استان هرمزگان، اظهار داشت: طی چند روز گذشته 2 نفر از دریابانان استان هرمزگان در درگیری با قاچاقچیان به شهادت رسیدند که در پی این شهادت مظلومانه، موجی یکپارچه از حمایت های مردمی برپا شد و از سوی دیگر این جنایت توسط مرزنشینان شیعه و سنی، مسئولان محلی و علمای منطقه محکوم شد.

وی با اشاره به پیگیری جدی مرزبانی برای برخورد سریع با عاملان این جنایت از عزم جدی مسئولان دستگاه قضائی استان هرمزگان برای تسریع، پیگیری و صدور حکم مناسب در حداقل زمان ممکن خبر داد.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به برگزاری جلسه فوق العاده شورای تامین استان هرمزگان با حضور استاندار و سایر اعضا، تصریح کرد: در این نشست، به منظور برخورد قاطع و سریع با هنجار شکنان و مخلان نظم و امنیت در سطح منطقه، تصمیمات بسیار خوبی با همراهی سایر دستگاه های استانی گرفته شد که قطعاً در امنیت منطقه تأثیرگذار است.

سردار رضایی تاکید کرد: هرگونه تعدی و تعرض قاچاقچیان به ماموران، قطعاً برخورد قاطع مرزبانان را به همراه دارد.

وی با تقدیر و تشکر از رئیس شورای تامین استان هرمزگان به منظور حمایت از دریابانان، گفت: امید است با همکاری سایر دستگاه های استانی، توان عملیاتی مرزبانان در منطقه بیش از پیش افزایش یابد تا امنیت پایدار و مطلوب‌ هم برای مردم فراهم شود.

فرمانده مرزبانی ناجا عنوان کرد: سخنرانی قاطع امام جمعه اهل سنت منطقه در محکوم کردن اقدام مخلان نظم و امنیت، نقطه عطفی در همراهی مرزبانان و مرزنشینان برای تحقق امنیت پایدار در منطقه است.

سردار رضایی با اشاره به اهمیت اقدامات ایجابی در منطقه، از همه دستگاه ها، نهادها و سازمان‌ها به ویژه صدا و سیما و رسانه های استان، خواست برای آگاهسازی مرزنشینان از قوانین و مقررات مرزی، اقدامات سلبی را در دستور کار خود قرار دهند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون