نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/25      17:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:624


نسخه چاپی
خواستگار ناكام، خانواده دختر مورد علاقه اش را به گلوله بست/دستگيري قاتل كمتر از 4 ساعت
گروه استان ها- فارس- فردی که پس از شنیدن پاسخ منفی از سوی دختر مورد علاقه اش، وی را به همراه خواهر و مادرش به قتل رسانده بود، در کمتر از 4 ساعت توسط پلیس شیراز دستگیر شد.
 

سرهنگ "كاووس محمدي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، با اعلام این خبر، اظهارداشت: در پي اعلام مركز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر وقوع يك فقره قتل، بلافاصله ماموران كلانتري "27 گلستان" شهرستان شيراز براي بررسي موضوع سريعا به محل حادثه اعزام شدند.

وي افزود: ماموران در تحقیقات اوليه دریافتند پسر جواني كه از دختر مورد علاقه اش جواب منفي شنيده است، به درب منزل اين دختر مراجعه و در اقدامي جنون آميز، جواب رد خواستگار را با شليك گلوله گرم پاسخ داده است.

سرهنگ محمدي با بيان اينكه در اين حادثه دلخراش دختر به همراه خواهر و مادرش به قتل رسيده است، عنوان کرد: با تلاش ماموران پلیس، قاتل متواري در كمتر از 4 ساعت دستگير و به پليس آگاهي منتقل شد.

معاون اجتماعي پليس فارس با بيان اينكه متهم علت و انگيزه قتل را اختلاف خانوادگي عنوان كرد، گفت: برهم زدن آسايش و امنيت شهروندان، خط قرمز ناجا است و پلیس با هنجارشکنان نظم و امنیت قاطعانه و براساس قانون برخورد می کند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون