نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/26      11:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:791


نسخه چاپی
عفاف و حجاب، سبب دوري جامعه از آسيب هاي اجتماعي /تقدیر از عملکرد خوب پلیس در برخورد با بی حجابی
گروه استان ها- کردستان- نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اينکه حجاب و عفاف زينت زن مسلمان است، گفت: با رعايت عفاف و حجاب مي توانيم جامعه اي سالم، شاداب و دور از آسيب هاي اجتماعي داشته باشيم.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، ماموستا "ملا فائق رستمی" در جمع نمازگزاران مردم شهرستان سنندج، با اشاره به اينکه حجاب زنان در جامعه يک مصونيت است و نه محدوديت، گفت: حجاب يکي از مصاديق مهم امنيت اجتماعى در جامعه است.

وی افزود: برخورد با مسئله بدحجابي و مظاهر علني فساد تنها وظيفه نيروي انتظامي نيست، چرا که اين امر مهم وظيفه همه مردم و دیگر دستگاه ها است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اينکه درکنار حضور فيزيکي پليس، کار فرهنگي روشي پيشگيرانه است، بيان کرد: اجراي صحيح امر به معروف و نهي از منکر از جانب پليس براي پيشگيري از جرايم و ايجاد امنيت پايدار در جامعه اسلامي لازم است.

امام جمعه موقت شهرستان سنندج، نقش آموزش را در راستاي توسعه فرهنگ عفاف و حجاب بسيار موثر برشمرد و بيان داشت: آموزش مهارت هاي اساسي زندگي به خانواده ها و کنترل فرزندان از سوي والدين از جمله راهکارهاي فرهنگي و اجتماعي مبارزه با بدحجابي است.

ماموستا رستمی با تقدیر از عملکرد خوب نيروي انتظامي در برخورد با مسئله مهم بد حجابي و تاثيرات مضر آن بر امنيت اخلاقي جامعه، اظهار داشت: حجاب سبب برقراري استحکام در خانواده ها، جامعه و آرامش رواني افراد مي شود.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری، خاطر نشان کرد: ارتقاء اعتقادات و تقويت باورهاي ديني در بين اقشار مختلف جامعه بويژه جوانان از جمله راهکارهاي فرهنگي موثر در مبارزه با بدحجابي است.

امام جمعه موقت شهرستان سنندج در پایان با بیان اینکه برخورد قانونی پلیس با بی حجابی مورد حمایت و پشتیبانی مردم، دستگاه های دولتی، علما و جامعه روحانیت است، گفت:  کشف حجاب در همه مکان ها بخصوص داخل خودرو غیر شرعی و غیر قانونی است و دستگاه های مرتبط می بایست در برخورد با این پدیده شوم  پلیس را یاری نمایند.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون