نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/26      11:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:571


نسخه چاپی
فرمانده يگان هاي ويژه ناجا:
يگان ويژه واحدي پيشرفته و منسجم در نيروي انتظامي است/ "مهارت" امري مهم و تأثيرگذار در يگان هاي ويژه
گروه ناجا - فرمانده يگان هاي ويژه ناجا گفت: يگان ويژه به عنوان يك واحد پيشرفته و منسجم در نيروي انتظامي برنامه ها و اهداف بلند مدتي را براي ارتقاء و توانمندي همه جانبه ارائه داده و اين آمادگي و توانمندي را حفظ می کند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "حسن كرمي" در مراسم اختتاميه چهارمين دوره مسابقات تيراندازي يگان هاي ويژه ناجا در مشهد مقدس گفت: بايد با هدف گذاري و تامين روش هاي جديد، برنامه ها و مأموريت ها را در طول سال بدون نقص اجرا و از تمام توانمندي و آمادگي جسماني خود در جهت تحقق اهداف استفاده كنيم.

وي افزود: فرماندهان و مديران بايد با خدمت خالصانه تلاش كنند تا اعم كارها از جمله تمرينات، رزمايش ها و برنامه هاي مختلف موفق انجام شود و با برنامه ريزي و ارزيابي لازم، سطح اجرايي يگان هاي ويژه ناجا را به حد بالاتري برسانند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا تصریح کرد: يك مدير توانمند و با ذكاوت مديري است كه از نظرات و ديدگاه هاي تمام افراد زيرمجموعه خود استفاده كند بنابراین يكي از ويژگي هاي مهم در يگان هاي ويژه ناجا كه فرماندهان بايد به آن توجه داشته باشند ايجاد فضايي مناسب براي اظهار نظر كليه كاركنان است تا از اين طريق به يك جمع بندي كلي در مورد اهداف خود برسند و آن را به اجرا در آورند.

سردار کرمی با بيان اينكه با بهره گيري از حداقل فرصت هاي موجود در راستاي ارتقای توان عملياتي خود تلاش مي كنيم، تصريح كرد: يگان ويژه به عنوان يك واحد پيشرفته و منسجم در نيروي انتظامي، برنامه ها و اهداف بلند مدتي را براي ارتقای همه جانبه ارائه داده و اين آمادگي و توانمندي را حفظ خواهد كرد.

اين مقام ارشد انتظامي موضوع مهارت در يگان ويژه را يك امر مهم و تاثيرگذار بر شمرد و خاطرنشان كرد: هدف از برگزاري مسابقات تيراندازي و ساير مسابقات ورزشي يگان هاي ويژه ناجا كه در طول سال و با استقبال نيروهاي اين مجموعه برگزار مي شود، حفظ و ارتقای روحيه نشاط، شادابي و كسب مهارت كافي يك نيروي ويژه پليس در برابر هرگونه تهديدات و آسيب هاست.

وي اظهار داشت: بر اساس ارزيابي هاي صورت گرفته سطح مسابقات ورزشي در يگان ويژه در رشته هاي مختلف به خصوص تيراندازي به مراتب بالاتر از ساير سازمان هاي نظامي و ديگر نهادهاي غير نظامي است البته با توجه به انتظاراتي كه از اين مجموعه مي رود بايد به همين شكل هم انجام گيرد.

سردار كرمي در پایان ضمن قدرداني از دست اندركاران برگزاري چهارمين دوره مسابقات سراسري تيراندازي يگان هاي ويژه ناجا عنوان کرد: از فرمانده يگان ويژه استان خراسان رضوي و ساير نيروهاي زيرمجموعه كه با تلاش و جديت در امر برگزاري و ميزباني مسابقات تيراندازي و مراسم اختتاميه زحمت فراوان كشيدند تشكر مي كنم و اميدوارم با همت و تلاش تمام كاركنان توانمند يگان هاي ويژه، هميشه شاهد پيشرفت و تعالي يگان ويژه در تمامي عرصه هاي ماموريتي و اجتماعي باشيم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون