نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/26      12:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:386


نسخه چاپی
سارقان باطری های خودرو در تهران دستگیر شدند
گروه استان ها – تهران بزرگ - رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی از دستگیری 2سارق باطری خودرو و یک مالخر اموال مسروقه با 150 فقره سرقت خبر داد.

 

 

سرهنگ کارآگاه "خیراله دولتخواه" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت : در پی وقوع چند فقره سرقت باطری خودروهای سواری، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار قرار گرفت تا اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد سرقت ها توسط 2 نفر با یک دستگاه خودرو وانت انجام می شود.

وی بیان داشت: با شناسایی پلاک انتظامی خودرو و استعلام مشخصات آن، مشخص شد که وانت مذکور متعلق به مرد میانسالی ساکن در یکی از شهرستان های غرب پایتخت است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تیمی از ماموران انتظامی برای دستگیری وی اقدام کردند، تصریح کرد: در تحقیقات اولیه مشخص شد که خودرو موصوف در چند ماه اخیر در اختیار فرزند این مرد و وی بی اطلاع از ماجرا بوده است.

سرهنگ دولتخواه با بیان اینکه متهم اصلی پرونده و همدست وی در ادامه تحقیقات پلیسی دستگیر شدند، عنوان کرد: هر 2 سارق به 150 فقره سرقت باطری خودرو  اعتراف کردند.

رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی های انجام شده اعتراف کردند که برای تامین هزینه مصرف مواد مخدر باطری ها را سرقت می کردند تصریح کرد: مالخر اموال مسروقه نیز در این رابطه توسط کارآگاهان پایگاه هفتم شناسایی و دستگیر شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون