نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/26      12:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:318


نسخه چاپی
35 کیلو هروئین در کویر کشف شد
گروه استان ها- خراسان جنوبی- فرمانده انتظامی استان از کشف 35 کیلو هروئین، یک قبضه سلاح سبک و یک قبضه سلاح نیمه سنگین متعلق به اشرار مسلح در کویر"دهسلم" شهرستان "نهبندان" خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "مجید شجاع" اظهار داشت: عصر روز گذشته با دریافت اطلاعاتی مبنی بر تردد 2 موتور سیکلت سوار در حوزه کویری استان خراسان جنوبی، ۴ تیم عملیاتی وِیژه از مأموران یگان تکاوری امام سجاد(ع) مستقر در کویر "دهسلم" شهرستان "نهبندان" به کویر اعزام شدند تا موضوع را بررسی کنند.

وی بیان داشت: مأموران با رصد کویر در حوزه سرزمینی شهرستان نهبندان، آثار تردد 2 موتورسیکلت را مشاهده کردند و با تدابیر امنیتی و هدایت عملیاتی، آثار تردد موتورسیکلت ها را پیگیری و محل فعالیت سوداگران مرگ را رصد کردند.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی ادامه داد: مأموران با وجود طوفانی بودن هوا و کویری بودن منطقه با اشراف اطلاعاتی، محل اختفای یک موتورسیکلت پرتوان متعلق به اشرار را در کویر شهرستان نهبندان شناسایی و با اعزام به مخفیگاه اشرار، موتورسیکلت را به صورت بلاصاحب کشف کردند.

سردار شجاع با بیان این که عملیات تعقیب و دستگیری اشرار کماکان ادامه دارد؛ تصریح کرد: در بازرسی از موتورسیکلت به جای مانده از اشرار مسلح 35 کیلو هروئین، یک قبضه سلاح نیمه سنگین و یک قبضه سلاح کلاش کشف شد.

وی بر برخورد قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ تأکید کرد و گفت: هیچ نقطه ای در استان خراسان جنوبی محیطی امن برای برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی و سوداگران مرگ نخواهد بود و پلیس بدون اغماض با این گونه افراد برخورد خواهد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون