نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/26      13:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:189


نسخه چاپی
مدیریت خوب ناجا در بحران های مختلف/ میلیون ها خدمات در ماه به شهروندان ارائه می دهیم/ برای امنیت آفرینی از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم
گروه استان ها - کرمانشاه - فرمانده نیروی انتظامی گفت: همکاران ما در بخش های مختلف به خوبی توانسته اند طی سال های اخیر بحران های ایجاد شده را در کشور مدیریت و شرایط امنی را برای اقشار مختلف مردم ایجاد کنند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه که در مجتمع بعثت برگزار شد، اظهار داشت: امروز به برکت خون مطهر شهدا، هدایت های امام راحل و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در سراسر کشور امنیت خوبی حکم فرماست.

وی با بیان اینکه یکی از بزرگترین افتخارات پلیس، خدمتگزاری به مردم و حفظ آرامش و امنیت آن هاست، افزود: به اذعان بسیاری افراد خارج از مجموعه انتظامی، همکاران ما در بخش های مختلف موفق به انجام مطلوب این امر مهم و خطیر شده اند.

سردار اشتری تصریح کرد: تمام مجموعه نیروی انتظامی خود را خادم ملت بزرگ ایران دانسته و برای امنیت آفرینی از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند تا جایی که درهای شهادت همواره به روی همکاران ما باز بوده و در این راستا شهدای فراوانی را نیز تقدیم کرده ایم.

فرمانده ناجا گفت: هفته گذشته شاهد شهادت 2 تن از همکاران در میناب در درگیری با قاچاقچیان بودیم و در ماه مبارک رمضان و شب 21 رمضان هم یکی دیگر از همکاران جان برکف ما در شهرستان اسلام آبادغرب در درگیری با اشرار به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی تصریح کرد: امروز نیروی انتظامی با بهره گیری از کارکنانی متدین، جهادی و پرتلاش و استفاده از تجهیزات روز بیشترین خدمات را بین همه دستگاه به مردم ارائه می کند در حالیکه این خدمات در ماه به میلیون ها مورد می رسد.

سردار اشتری با بیان اینکه در افکار سنجی های صورت گرفته شاهد رشد قابل ملاحظه مقبولیت پلیس نزد مردم بوده ایم، اظهار داشت: امروز تعامل و همکاری خوب و تنگانگی میان همکاران ما در بخش های مختلف انتظامی با آحاد مختلف جامعه وجود دارد.

عالی ترین مقام انتظامی کشور در بخش دیگری از سخنان خود به اقتدار جمهوری اسلامی در مجامع جهانی و بین المللی اشاره کرد و گفت: این اقتدار به گونه ایست که حتی دشمن ترین دشمنان کشور نیز درخواست مذاکره با ایران دارند و نمونه اخیر آن در سفر نخست وزیر ژاپن و دیدار با رهبر معظم انقلاب به چشم آمد.

وی خاطرنشان کرد: پاسخ های حکمیانه و قاطعانه رهبر فرزانه انقلاب به درخواست مذاکره به گونه ای بود که بر اقتدار کشور در جهان افزود و ثابت کرد ملت ایران با اتکا به توانمندی های خود، مشکلات را یکی پس از دیگری از پیش رو برداشته و نیازی به کمک بیگانگان ندارد.

سردار اشتری تصریح کرد: ملت بزرگ و با بصیرت ایران با حضور پرشور خود در مراسم روز جهانی قدس و سالروز ارتحال امام راحل بار دیگر با آرمان های نظام تجدید عهد و پیمان کرده و نشان دادند تا آخر پشتیبان انقلاب و ولایت خواهند بود.

فرمانده ناجا در ادامه به تغییر و جابه جایی در فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: سردار امان اللهی در پنج سالی که در این جایگاه حضور داشتند منشاء خدمات بسیاری بود و توانست اقدامات سازنده زیادی انجام دهد.

وی با بیان اینکه کار کردن در استان مرزی و در شرایطی که توقعات و انتظارات بالا باشد، کار سختی است، افزود: با این حال سردار امان اللهی توانست به خوبی وظایف محوله را انجام و تحولات خوبی در بخش های مختلف ایجاد کند.

سردار اشتری یادآور شد: طی 5 سال اخیر اقدامات خوبی در راستای برخورد با جرایم خشن، اراذل و گروه های تروریستی مستقر در مرزها صورت گرفت تا کرمانشاه به یکی از امن ترین استان های کشور تبدیل شود.

گفتنی است، افتتاح مجموعه ورزشی، فرهنگی و درمانی پردیسان در استان کرمانشاه از دیگر برنامه های سفر فرمانده نیروی انتظامی به این استان بوده است. #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون