نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/26      13:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:359


نسخه چاپی
مرگ یک کوهنورد در قله های دارآباد
گروه استان ها – تهران بزرگ- فرمانده یگان انتظامی پلیس کوهستان از جان باختن کوهنوردی در قله دارآباد خبر داد و گفت: در بررسی اولیه علت فوت این کوهنورد، سکته قلبی اعلام شده است.

 

سرهنگ" احمد یادگاری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت:  ساعت  9 و 30 دقیقه  صبح روز جمعه هفته گذشته  ،  2 کوهنورد جوان به پاسگاه دربند یگان انتظامی پلیس کوهستان مراجعه و اعلام داشتند: یکی از دوستان شان به علت نامشخصی در قله های دارآباد فوت کرده است.

وی توضیح داد: این 2 کوهنورد مدعی بودند: به همراه گروهی شامل 15 نفر قرار بوده به قله دارآباد صعود کنیم که بعد از صرف صبحانه برای فتح قله حرکت کردیم که یک نفر از گروه مان ناگهان روی زمین افتاد و جان خود را از دست داد .

این مقام انتظامی اضافه کرد: در ادامه ماموران انتظامی پاسگاه به همراه تیمی از هلال احمر و یک تیم پزشکی به قله دارآباد اعزام شدند که در بررسی های انجام شده به نظر رسید متوفی بعد از صرف صبحانه ، دچار عارضه سکته قلبی شده است.

وی افزود: با مشخص شدن این موضوع جسد برای تعیین علت اصلی فوت و انجام بررسی های تکمیلی با هماهنگی مرجع قضائی به پزشکی قانونی تهران منتقل شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون