نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/26      14:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:200


نسخه چاپی
نیروی انتظامی به سمت اجتماعی شدن پیش می رود/ ابراز رضایت رهبر معظم انقلاب از اقدامات پلیس
گروه استان ها - کرمانشاه - فرمانده ناجا، گفت: تلاش می کنیم تا برنامه های پلیس به سمت اجتماعی محور شدن پیش برود و در این راستا نیز از ظرفیت های مردمی برای ارتقاء امنیت استفاده خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در دیدار با آیت الله "مصطفی علما" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، اظهار داشت: نیروی انتظامی تمام سعی و تلاش خود را به کار گرفته تا بر اساس تدابیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و رهنمودهای ایشان، برنامه های خود را عملیاتی کند.

وی تصریح کرد: در دیداری که اخیرا با رهبر فرزانه انقلاب داشتیم، معظم له فرمودند باید به تراز پلیس جمهوری اسلامی برسیم که برای این کار مقدماتی را لازم است طی کنیم هرچند خوشبختانه قدم های خوبی نیز در این راستا برداشته شده است.

عالی ترین مقام انتظامی کشور گفت: یکی از راه های رسیدن به پلیس تراز جمهوری اسلامی داشتن نیروهای متخصص، توانمند و متعهد است که برای این کار از طریق مرکز گزینش ناجا اقدامات لازم در حال انجام گرفتن است.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به ماموریت های پلیس در حوزه های مختلف، اظهار داشت: با وجود حجم بالای مامویت ها، رهبر معظم انقلاب بر برخورد با رافت و مهربانی با مردم تاکید کرده اند که این موضوع را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: با وجود مشکلات اجتماعی زیادی که طی سال های اخیر شاهد آن بوده ایم، نیروی انتظامی توانست وظایف خود را به خوبی انجام داده و رضایتمندی اکثر مردم را جلب کند.

فرمانده ناجا به مطالبات رهبر معظم انقلاب از پلیس اشاره و بیان کرد: معظم له همچنین از اقدامات صورت گرفته توسط پلیس نیز ابراز رضایت کرده و آن را قابل تقدیر دانستند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور، گفت: تلاش می کنیم برنامه های پلیس به سمت اجتماعی محور شدن پیش برود که در این راستا از ظرفیت های مردمی برای ارتقاء امنیت استفاده خواهیم کرد.

وی با اشاره به تغییر و تحولات صورت گرفته در فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: سردار امان الهی در مدت 5 سال حضور خود توانست اقدامات بسیار خوبی در راستای امنیت آفرینی انجام و این استان را به یکی از استان های امن کشور تبدیل کند.

سردار اشتری در پایان سردار "علی اکبر جاویدان" فرمانده جدید استان را یکی از فرماندهان لایق و با درایت نیروی انتظامی معرفی کرد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون