نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/26      15:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:126


نسخه چاپی
اقدام پلیس برای امنیت بخشی در جامعه ستودنی است
گروه استان ها - کرمانشاه - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه مجموعه اقدامات پلیس برای امنیت بخشی در جامعه و مقابله با مجرمان را ستودنی دانست و گفت: امنیت موجود در کشور در دنیا کم نظیر است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "مصطفی علما" در دیدار با سردار "حسین اشتری" فرمانده ناجا، گفت: کشورمان با هدایت رهبر معظم انقلاب و داشتن نیروهای مسلح شجاع همانند نیروی انتظامی، سپاه، ارتش و بسیج از امنیتی مثال زدنی برخوردار است.

وی ادامه داد: در این میان نقش پلیس به عنوان حافظ امنیت جامعه بسیار پررنگ است و همین حضور گسترده در صحنه های مختلف باعث شده تا بیش از سایر نیروهای مسلح در تیررس نگاه دیگران باشد.

وی، مجموعه اقدامات پلیس برای امنیت بخشی در جامعه و مقابله با مجرمان را ستودنی دانست و گفت: امنیت موجود در کشور در دنیا کم نظیر است.

آیت الله علما تصریح کرد: ماموریت پلیس به گونه ایست که علاوه بر اقتدار باید مهربان و رئوف باشند تا مجرمان از آنها حساب ببرند و همچنین مردم در کنارشان احساس امنیت و آرامش کنند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب همواره از مجموعه نیروی انتظامی انتظار برخورد مقتدرانه در برابر جرایم و نیز رافت و مهربانی با عموم شهروندان را داشته اند، گفت: خوشبختانه آمارهای ارائه شده حاکی از آن است که پلیس توانسته خواسته مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را جامه عمل بپوشاند.

وی تصریح کرد: امروز پلیس جمهوری اسلامی ایران، بسیار مقتدرانه در عرصه های مختلف حاضر و خدمات خوبی را به عموم شهروندان ارائه می دهد که جای قدردانی دارد.

آیت الله علما در پایان با قدردانی از تلاش های 5 ساله سردار "امان اللهی" فرمانده سابق انتظامی استان کرمانشاه، ابراز امیدواری کرد: سردار جاویدان فرمانده جدید نیز بتواند بر امنیت موجود در استان افزوده و در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب حرکت کند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون