نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/27      9:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:92


نسخه چاپی
صیانت معنوی و مادی از مرزبانان / تلاش مرزبانان برای کسب رضای خدا
گروه ناجا - رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با تاکید بر لزوم صیانت معنوی و مادی از مرزبانان گفت: مرزبان در تراز انقلاب اسلامی جز برای کسب رضای خدا عمل نمی کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "سیدعلیرضا ادیانی" در جلسه شورای عالی عقیدتی سیاسی فرماندهی مرزبانی ناجا با بیان اینکه توفیقی شد در جمع مرزبانان عزیز کشور باشم، اظهار کرد: مرزبان در تراز انقلاب اسلامی جز  برای کسب رضای خدا عمل  نمی کند.

وی افزود: مرزبانی با حضور فرمانده‌ و نیروهای متدین در مرکز پیکره پلیس در تراز انقلاب اسلامی است که باید با تلاش ویژه، این مهم را  بیش از پیش تقویت کنیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در ادامه با اشاره به شرایط سخت خدمتی مرزبانان، تصریح کرد: مرزبانان در شرایط سخت خدمتی، با شجاعت و اقتدار آماده دفاع از مرزهای کشور بوده که در واقع آنان مجاهدان فی سبیل الله هستند.

حجت الاسلام و المسلمین ادیانی تأکید کرد: صیانت مرزبانان به لحاظ معنوی و مادی باید در دستور کار قرار گیرد چرا که نگهداشت از کارکنان امری ضروریست و باید تلاش‌ها در این زمینه مضاعف شود.

وی ادامه داد: دعای امام سجاد (ع) همواره پشت و پناه مرزبانان است و این موضوع یک پشتوانه معنوی برای آنهاست.

 این مقام مسئول بیان کرد: در  انتصاب فرماندهان؛ جوان گرایی و شایسته‌گزینی باید اعمال شود چرا که مورد مطالبه و تأکید ویژه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا  خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی یک واحد منظم نظامی است که در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی قدم بر می دارد و همواره رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را نصب العین اقدامات اجرایی و عملیاتی خود قرار می‌دهد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون