نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/27      11:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:114


نسخه چاپی
دستبند پلیس بر دستان کارمند خاطی!
گروه استان ها- خراسان شمالی- رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری کارمند متخلفی که اقدام به اخذ رشوه 50 میلیون ریالی از تعدادی ارباب رجوع کرده بود خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"رضا عرب زاده" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه طی چند روز گذشته برای انجام کار اداری به یکی از ادارات دولتی سطح شهرستان بجنورد مراجعه کرده و یکی از کارمندان آن اداره برای رسیدگی به درخواست شاکی مبلغی را به عنوان رشوه درخواست می کند، بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان پلیس آگاهی ابتدا برای مشخص شدن صحت و سقم موضوع تحقیقات گسترده خود را آغاز کردند، افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که موضوع صحت داشته است.

سرهنگ عرب زاده با بیان اینکه با پیگیری به عمل آمده این فرد قبلا نیز اقدام به دریافت مبالغی از سایر مراجعه کنندگان نموده است، یادآور شد: با هماهنگی مقام قضائی کارمند خاطی دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی استان انتقال داده شد.

این مقام انتظامی با تاکید بر اینکه متهم بعد از مواجه با دلایل و مستندات و خصوصا شاکیان پرونده به بزه انتسابی اعتراف کرد، گفت: در بررسی های به عمل آمده متهم در مجموع اقدام به دریافت 50 میلیون ریال وجه نقد تحت عنوان رشوه از تعدادی ارباب رجوع کرده است.

رئیس پلیس آگاهی استان خراسان شمالی در پایان با اشاره به اینکه نهایتا متهم بعد از تشکل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، خاطر نشان کرد: پلیس با هرگونه اقدامی که باعث شود تا مردم عزیز احساس آرامش و امنیت نکنند با جدیت برخورد می کند و انتظار ما این است که شهروندان عزیز در صورت مشاهده با اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون