نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/27      12:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:180


نسخه چاپی
عزم مسئولان نیروی انتظامی، تربیت پلیس در تراز انقلاب و جمهوری اسلامی است
گروه استان ها – قم - رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی، گفت: عزم مسئولان نیروی انتظامی، تربیت پلیس در تراز انقلاب و جمهوری اسلامی است.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،  حجت الاسلام والمسلمین "سید علیرضا ادیانی" در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی استان قم با اشاره به حکمت انتصابش به سمت ریاست این سازمان اظهار داشت: من مجذوب چهره های با اراده و مصمم  فرماندهان و کارکنان ناجا  هستم،  نیروهایی با انگیزه ، دل داده ولایت و اهل بیت (ع) ، عامل به فرامین شرعی و اسلامی و مصمم برای ساختن جامعه ای در تراز انقلاب اسلامی، این ها سرمایه های با ارزشی هستند که همه باید قدردان آن باشیم.

وی فرماندهان نیروی انتظامی را فرماندهانی شایسته و لایق دانست و گفت: امروز هیئت رئیسه ناجا و در راس آن فرمانده نیرو با حکمت، درایت، هوشمندی، روحیه جهادی، انقلابی و نشاط و تحرک لازم در مقرها و یگان های ناجا حضور می یابد و عزم دارد تا معنویت، اخلاق و مهربانی نسبت به یکدیگر، عرق، استحکام و فرهنگ سازمانی را که برگرفته از اسلام است در ناجا جاری و ساری کند.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی ادامه داد: فرماندهان و کارکنان ناجا از صدر تا ذیل عازم و جازم هستند تا تصویری را از ناجا به عنوان یک مجموعه خدمتگزار به مردم نشان دهند، امروز مردم ناجا را مظهر اقتدار، مهربانی، حکمت و متانت می بینند.

نماینده مقام معظم رهبری در نیروی انتظامی، خاطر نشان کرد: من معتقدم صلاح و خودسازی مسئولان نیروی انتظامی، موجب اصلاح کارکنان خواهد شد، تهذیب نفس و خودسازی و قرائت روزانه حداقل 50 آیه از قرآن کریم و انس با قرآن، صفای باطن و نفوذ کلام را در پی دارد.

وی اولین شرط پلیس در تراز انقلاب و جمهوری اسلامی را هوشیاری و ارتقاء معنویت دینی دانست و گفت: باید دغدغه اصلی و مطالبه جدی همه ما این باشد که ناجا را به تراز جمهوری اسلامی برسانیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی، فرماندهان دفاع مقدس را اسطوره های مقاومت دانست و افزود: مسئولیت، امانت است، مسئولیت بایستی عمل حسنه یرای صاحب مسئولیت باشد وگرنه ارزشی نخواهد داشت، در جمهوری اسلامی، مردم اهل استقامت و ایستادگی هستند، مردم در روز قدس این استقامت و ایستادگی را به بهترین وجه نشان دادند.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی "قم" را پایگاه اسلام و مهد انقلاب و تشیع برشمرد و خدمتگزاری به زائران، مجاوران کریمه اهل بیت(ع) و  شهروندان را توفیقی از جانب خداوند متعال دانست.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون