نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/27      13:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:333


نسخه چاپی
برخورد سواری پژو و کامیون
گروه استان ها- خراسان جنوبی- نیمه شب گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پژو 405 با کامیون در محور"نهبندان-زابل"یک نفر جان خود را از دست داد و 4 نفر مجروح و روانه بیمارستان شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"علیرضا رضایی" رئیس پلیس راه خراسان جنوبی اظهار داشت: ساعت 24 و 27 دقیقه نیمه شب گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر واژگونی خودرو در کیلومتر 65 محور"نهبندان -زابل" بلافاصله نیروهای امدادی و کارشناسان پلیس به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان داشت: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند سواری پژو 405 با 5 سرنشین که از زابل به سمت نهبندان در حرکت بوده است از پشت سر با یک کامیون یخچالدار که در کنار جاده پارک بوده برخورد و واژگون شده است.

رئیس پلیس راه استان خراسان جنوبی افزود: در این حادثه رانندگی یکی از سرنشینان پژو 405 به علت شدت جراحات جان خود را از دست داد و راننده 3 سرنشین دیگر سواری مصدوم و با اورژانس جاده ای به بیمارستان خاتم الانبیاء شهرستان نهبندان منتقل شدند.

سرهنگ رضایی با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی تصریح کرد: کارشناسان علت حادثه را بی احتیاطی از جانب راننده پژو 405 به علت عدم توجه به جلو و بی احتیاطی از جانب راننده کامیون و عدم رعایت نکات ایمنی هنگام توقف در سطح سواره رو اعلام کردند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون