نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/27      13:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:338


نسخه چاپی
شهدا مايه عزت و افتخار كشور هستند
گروه ناجا - رئيس پليس پيشگيري ناجا با خانواده شهيد" محمدجلال کاشانی " دیدار و شهدا را مایه عزت و افتخار نظام جمهوری اسلامی دانست.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "محمد شرفي" با حضور در منزل شهید "محمدجلال کاشانی" با خانواده این شهید دیدار و شهدا را مایه عزت و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: شهدا جاودانگان تاریخ اند و خون پاک شهدا  ارکان این نظام  را بیمه می کند.اين عزيزان با خدا معامله كردند و در راه خدمت به مردم که همان قرب الی الله است به شهادت رسیدند.

وي ادامه داد: شهدا با ايثار، فداكاري و بذل جان خود باعث اقتدار و امنيت كشور شده و این شهيد والا مقام، نیز برای امنیت کشور جانفشانی کرده است.

رئيس پليس پيشگيري ناجا با اشاره به اينكه ما مرهون خانواده شهدا هستيم، افزود: ديدار و تجليل از خانواده هاي معظم شهدا و تكريم آنان مايه دلگرمي، قوت قلب و انگيزه مضاعف مسئولان براي خدمتگزاري بيشتر و شايسته به مردم و نظام اسلامي است. شهدا به كشور عزت دادند و در قيامت شفاعت ما به دست آنهاست.خانواده معزز شهدا هميشه با صبر و استقامت زینب (س) گونه خود باعث سربلندي جامعه و كشور شده اند.

سردار شرفي در پايان راز پيروزي انقلاب اسلامي و بقاء و دوام آن را در پاسداری از ارزش هاي انقلاب و وحدت كلمه دانست و ادامه داد: اين انقلاب به آساني به دست نيامده و با خون پاكترين و رشيدترين فرزندان اين ملت تضمين شده پس نبايد در پاسداري از آن غفلت شود ؛ ما خود را خادم خانواده شهدا می دانیم و لباسی را که بر تن داریم تا مايه عزت و امنيت و آرامش خاطر مردم شريف باشيم، با دعاي خير خانواده معظم شهدا به دست آورده ایم.

گفتنی است این شهید والامقام در سال 1393 در درگیری مسلحانه با سارقان به درجه رفیع شهادت نائل شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون