نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/27      14:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:269


نسخه چاپی
افزایش 15 درصدی کشفیات مواد مخدر در مرزها/ مقابله جدی مرزبانان با قاچاق کالا در سال جاری
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به افزایش 15 درصدی کشفیات مواد مخدر در مرزها گفت: در سال رونق تولید، مقابله و مبارزه جدی با قاچاق کالا در دستور کار مرزبانی است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی"  در مراسم تکریم و معارفه جانشین فرماندهی مرزبانی ناجا با حضور سردار "ایوب سلیمانی" جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: علیرغم نقشه های شوم دشمنان بحمداله نیروی انتظامی با عملکرد مطلوب خود در شهرها، جاده‌ها و مرزها فتنه های آنان را خنثی کرده که باید به این موضوع افتخار کنیم.

وی افزود: نیروی انتظامی سازمانی بزرگ با دو ماموریت پلیسی ، نظامی و دفاعی در مرزها است که نقش مهمی را در تامین امنیت ملی، فراملی و دیپلماسی ایفا می کند.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به پیشرفت مرزبانی طی دهه های گذشته عنوان کرد: تمامی پیشرفت ها نشات گرفته از اعتماد همه دستگاه دولتی در راستای پشتیبانی از مرزبانی است.

وی تصریح کرد: اقدامات صورت گرفته توسط نیروی انتظامی باعث اعتماد بیشتر دولت، مجلس و ستاد کل شده و به واسطه آن، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور نیز دستورات ویژه ای برای جبران نیازمندی های مرزبانی صادر کرده است.

سردار رضایی با اشاره به کاهش آسیب پذیری و آمادگی عملیاتی مرزبانان اظهار داشت: روابط دیپلماسی یکی از ابرازهای مهم مرزبانی است که علاوه بر تامین امنیت مرزها، منجر به روابط حسنه بین ایران و کشورهای همسایه می شود.

وی ارتقای معیشت مرزبانان را در ارتقای توان رزمی مرزبانان موثر دانست و تاکید کرد: تامین منازل سازمانی مرزبانان در مرزها به وضعیت معیشتی آنها کمک می کند و این موضوع یک استثنا برای انجام هر چه بهتر  وظایف دفاع از کشور تلقی می شود.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به اهمیت برگزاری دوره های عالی و همتاپروری گفت: مرزبانی برای جهش نیازمند برگزاری این قبیل دوره هاست؛ فرماندهان و مدیران با گذراندن دوره‌های طرح ریزی، برآوردهای اطلاعاتی و عملیاتی بر مرزها اشراف پیدا می کنند.

وی با اشاره به کشفیات مواد مخدر در مرزها اظهار داشت: آمارها نشان می دهد که نسبت به سال گذشته، 15 درصد افزایش کشفیات مواد مخدر در مرزها را داشته ایم و این امر نشان دهنده ماموریت حساس و مهم مرزبانی در نیروی انتظامی است.

سردار رضایی با اشاره به اهمیت برنامه ریزی های هدفمند عنوان کرد: در سال رونق تولید، مقابله و مبارزه جدی با قاچاق کالا که مخل رونق تولید است در دستور کار مرزبانی قرار گرفته و در این خصوص هدف گذاری‌های لازم هم انجام شده است.

گفتنی است، سردار رضایی در خاتمه از زحمات سردار "محمد کاظم تقوی" قدردانی کرد و برای سردار "احمدعلی گودرزی" در سمت جانشین فرماندهی مرزبانی ناجا آرزوی موفقیت کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون