نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/27      14:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:443


نسخه چاپی
لزوم تعامل پلیس و تماشاچیان با هدف تامین امنیت در ورزشگاه
گروه ناجا - فرمانده يگان ويژه استان آذربایجان غربی گفت: انتظار پليس از طرفداران، عمل به اصول شهروندي و رعايت قوانين و مقررات است و از سویی دیگر تعامل پليس با طرفداران هم تعاملي دو سويه و با هدف تامين امنيت است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "محمد مسرور" در حاشيه مسابقه والیبال تيم هاي ایران و روسیه که در ارومیه برگزار شد، گفت: انتظار پليس از طرفداران، عمل به اصول شهروندي و رعايت قوانين و مقررات است و از سویی دیگر تعامل پليس با طرفداران هم تعاملي دو سويه با هدف تامين امنيت است.

وي افزود: آراستگي ظاهري پليس و نوع برخورد با طرفداران موجب افزايش اعتماد عمومي مي شود، به طور قطع مردم با مشاهده پليس منضبط با ايمان و معتقد، به آنان اعتماد كرده و در راستاي ماموريت هاي محوله به پليس كمك مي كنند.

فرمانده يگان ويژه استان آذربایجان غربی تصريح كرد: طرفداران و تماشاچیان مسابقات بايد به اين باور برسند كه پليس ورزشگاه براي حفظ امنيت آن ها و برقراري نظم در ورزشگاه حضور دارد و هيچ گاه مانع هيجان و ابراز احساسات آنان نخواهد شد اما در صورتي كه تخليه هيجانات غيرقابل كنترل باشد پليس با آن برخورد مي كند و اجازه نخواهد داد تا هيجانات كنترل نشده شخصي، جو ورزشگاه را بر هم زند.

اين مقام انتظامي در ادامه به شرايط مطلوب محل برگزاري مسابقات در ورزشگاه 6 هزار نفری غدیر ارومیه اشاره كرد و اظهار داشت: خوشبختانه با همت دست اندركاران ورزشگاه غدیر، شرايط برگزاري بازي هاي حساس در آن به شرايط ايده آل خود رسيده و ضعف هاي گذشته به خوبي رفع شده است، البته فرهنگ بالا و رو به رشد طرفداران نيز عاملي موثر در برقراري نظم و امنيت ورزشگاه توسط پليس ويژه است.

وی با اشاره به حضور پرشمار تماشاگران در ورزشگاه طی این دیدار تصريح كرد: از قبل حضور گسترده طرفداران مسابقات والیبال را پیش بینی کرده بودیم و با اتخاذ تمهيدات لازم و مناسب و با به كارگيري توان كلي پليس ويژه سعي كرديم تا ماموريت تامين نظم و امنيت اين بازي حساس را به بهترين نحو ممكن به سرانجام برسانيم.

سرهنگ مسرور در پایان تاكيد كرد: برخورد مناسب و در خور شان طرفداران والیبال و رفتار شايسته پليس با مردم باعث مي شود تا طرفداران نيز با پليس ورزشگاه همكاري كنند و در كنترل جو ورزشگاه و بازي كمك كنند؛ در اين بين برخي افراد فرصت طلب به عنوان تماشاگرنما وجود دارند که باید در صورت بروز مشكل با آنان برخورد قانوني صورت پذيرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون