نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/27      16:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:357


نسخه چاپی
حادثه رانندگی در محور هراز

گروه استان ها- مازندران- رئیس پلیس راه استان گفت: واژگونی و برخورد یک خودروی سمند با یدک کش در حال حمل خودروی تصادفی منجر به مرگ راننده خودروی سمند و مجروحیت 7 نفر از حاضران در صحنه در محور هراز شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا قدمی" در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محدوده "املج" محور هراز شهرستان آمل بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی "چلاو" شهرستان آمل به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: در این حادثه یک خودروی سمند در حال تردد در محور هراز به دلایل نامعلومی از مسیر خود منحرف و به خودروی یدک کشی که در حال ارائه خدمت به یک خودروی حادثه دیده در این محور بوده است، برخورد کرد.

سرهنگ قدمی، تصریح کرد: بر اثر این حادثه راننده خودروی سمند در دم جان باخت و 7 نفر از افراد حاضر در صحنه امدادرسانی به شدت مجروح شدند.

سرهنگ قدمی با بیان این که با حضور عوامل اورژانس هوایی مصدومان این حادثه به بیمارستان منتقل شدند، اظهار کرد: یکی دیگر از مصدومان این حادثه نیز به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان جان باخت و علت حادثه توسط کارشناسان این پلیس در دست بررسی است.

رئیس پلیس راه مازندران از عوامل اصلي بروز حوادث رانندگي و تلفات ناشي از آن را خواب آلودگی، سرعت غير مجاز و عدم توجه به جلو برشمرد و در خاتمه به رانندگان، توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب و رعايت حق تقدم عبور، ضمن بالا بردن ضريب ايمني، فرهنگ اجتماعی خود را به نمايش بگذارند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون