نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/28      9:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:117


نسخه چاپی
کشف بیش از2 ونیم تن مواد افیونی در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ
گروه استان ها- سيستان و بلوچستان- فرمانده انتظامي استان از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان "سراوان" و کشف 2 تن و 518 کیلو گرم انواع مواد افیونی خبر داد.

سردار " محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر، گفت: ماموران پليس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتي به سرنخ هايي از قاچاق محموله سنگين موادمخدر توسط یک باند حرفه ای قاچاق از مناطق مرزی به حوزه شهرستان "سراوان" دست يافتند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری تیم هایی از ماموران انتظامی شهرستان سراوان پس از چندین شبانه روز کار گسترده اطلاعاتی سرانجام محل دپو محموله مواد مخدر در یکی از مناطق عقبه مرزی را شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس با کنترل نامحسوس  محل سرانجام عصر روز گذشته با مراجعه قاچاقچیان به محل برای جابه جایی محموله با آنها درگیر که با توجه به آتش پرحجم تکاوران پلیس، سوداگران مرگ زمین گیر شدند.

سردار قنبری بیان داشت: در این عملیات مقتدرانه ضمن دستگیری 3 قاچاقچی در پاک سازی از منطقه، یک تن و 922کیلو گرم تریاک، 230 کیلو مرفین، 323 کیلوگرم حشیش، 43کیلو و 460 گرم هروئین، 2 دستگاه وانت، یک دستگاه موتورسیکلت و مقادیری سلاح و مهمات کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای متواری این باند مسلح گفت: نیروی انتظامی در منطقه حضور فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر تلاش می کند و این حضور ایثارگرانه و هوشیارانه عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ کرده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون