نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/28      10:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:356


نسخه چاپی
اقدامات نيروي انتظامي ستودني است
گروه استان ها – لرستان – رئيس كل دادگستري استان با بيان اين كه لازمه ايجاد امنيت و عدالت در جامعه تعامل دستگاه هاي قضا و انتظامي است ، گفت : تلاش شبانه روزي و اقدامات شايسته پليس در جهت تامين امنيت پايدار ستودني است .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، دكتر "جعفر بدري "در بيست و پنجمين همايش عمومي فرماندهان و مديران انتظامي استان با بيان تلاش ها و فداكاري هاي نيروي انتظامي در جامعه به جهت تامين امنيت و آسايش شهروندان افزود: نيروي انتظامي و دستگاه قضا مكمل يكديگر هستند و هرچه دستگاه قضائي و نيروي انتظامي با هم تعامل و هماهنگي بيشتری داشته باشند قطعا فضا براي مجرمان تنگ تر و مردم احساس امنيت و رضايت خاطر بيشتري خواهند كرد .

رئيس كل دادگستري استان اظهار داشت : هماهنگي و تعامل دو مجموعه انتظامي و قضائي در استان باعث پيشرفت كاري شده است و اميدواريم اين روند همچنان ادامه داشته باشد .

وي نظارت ، آموزش و پيشگيري را رمز موفقيت سازمان ها و نهادها دانست و گفت : شناسايي و پيشگيري از آسيب ها اجتماعي امري ضروري است و در جهت پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي بايد مسئولان و نهادهاي متولي امر با ارائه برنامه هايي مفيد و مؤثر در زمينه راهکارهاي مقابله با آسيب ها وارد عمل شوند.

به گفته وي پلیس با رویکرد دینی ، مردم مداری و قانون محوری توانسته است با امکانات و تجهیزات موجود امنیت و احساس امنیت را در مردم به وجود آورد .

رئيس كل دادگستري لرستان خاطر نشان کرد : امروزه هرچه عزت و اقتدار ناجا بیشتر و توانمندی های آن بالاتر و تجهیزات آن کامل تر باشد بیشتر می تواند امنیت و مهمتر از آن احساس امنیت در مردم ایجاد کند.

وي در ادامه از اجراي طرح هاي ارتقاء امنيت اجتماعي نيروي انتظامي در جهت پيشگيري و كاهش آسيب ها تقدير کرد و گفت :حفظ جان و مال و ارزش هاي ديني وظايف نيروي انتظامي است که به دليل گستردگي ماموريت ها در راه ايجاد و حفظ امنيت نيز شهدايي را تقديم انقلاب اسلامي کرده است .

بدري در پايان ضمن تقدير از فرمانده انتظامي استان و مجموعه تحت امر گفت : اميدواريم همه بتوانيم به عنوان سربازان راستين ولايت در خدمت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و مردم شريف و قدرشناس ايران اسلامي بوده و در برخورد با جرايم شاهد توفيقات بيشتري باشيم .#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون