نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/28      15:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:175


نسخه چاپی
کشف 500 میلیارد ریال کالای قاچاق در همدان
گروه استان ها-همدان-فرمانده انتظامی استان از کشف 500 میلیارد ریال کالای قاچاق از ابتدای سال تا کنون در همدان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کامرانی صالح " در قرارگاه مقابله با قاچاق کالا استان گفت: امروزه كشور نيازمند فعاليت هاي اقتصادي سالم، اشتغال زايي و سرمايه گذاري مطمئن است و اين مهم نيازمند شرايط و فضايي است كه در آن سرمايه گذاري، توليد و تجارت در سطوح مختلف از صحت و سلامت برخوردار بوده و احساس امنيت و آرامش بر آن حاكم باشد.

سردارکامرانی صالح با اشاره به برنامه ریزی های کلان و گسترده در این خصوص در قالب قرارگاه جهادی مبارزه با قاچاق که به طور مستمر و منظم جلسات آن برگزارمی شود اظهارداشت: در سال های اخیر برخورد پلیس با سودجویان این حوزه تشدیدشده است.

فرمانده انتظامي استان همدان با اشاره به كشف 500 ميليارد ريال انواع كالاي قاچاق در عمليات هاي پليس اين استان در 3 ماهه اول سال جاري اضافه كرد:  ميزان كشفيات كالاي قاچاق در مقايسه با مدت مشابه سال قبل در حدود 5 درصد افزايش داشته است.

سردار کامرانی صالح از تقویت ایستگاه های بازرسی پلیس در محورهای مواصلاتی با هدف تشدید برخورد با قاچاق کالا خبرداد و تاکیدکرد: به عموم مردم اطمینان خاطر می دهیم از هیچ تلاشی برای مبارزه با عاملان ناامنی اقتصادی دریغ نمی کنیم.

فرمانده انتظامی استان همدان در خاتمه ضمن هشدار به فرصت طلبان و سودجویانی که با اقدامات و رفتار مجرمانه خود امنیت اقتصادی را مخاطره می اندازند از عموم مردم خواست با اعلام هر گونه موارد مشکوک به 110 یاریگر پلیس در این مقابله باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون